Nová kolekce ProActive od firmy Escape fitness

Někdy fitness centrum nepotřebuje zdobené fitness vybavení, ale takové, které je tvrdé a hlavně efektivní. Proto společnost Escape připravila kolekci nářadí, kterou nazvala PROACTIVE. Nejen jejich skvělá použitelnost, ale také čistý a klasický design je předností této kolekce. Zároveň nabízí i stojany pro přehledné uložení nářadí.

Někdy fitness centrum nepotřebuje zdobené fitness vybavení, ale takové,  které je tvrdé a hlavně efektivní. Proto společnost Escape připravila kolekci nářadí, kterou nazvala PROACTIVE. Nejen jejich skvělá použitelnost, ale také čistý a klasický design je předností této kolekce. Zároveň nabízí i stojany pro přehledné uložení nářadí.

Nová řada medicinbalů, ať už s úchyty,nebo bez je často vyhledávanou cvičební pomůckou pro funkční trénink. Při cvičení s nimi si zlepšíte svoji fyzickou kondici a naberete svalovou hmotu. Medicinbaly jsou vyrobeny z protiskluzového gumového materiálu. Nemusíte se bát je házet o zeď vaší posilovny či tělocvičny, nehrozí žádné poškození či proražení stěny. Navíc se perfektně odráží zpět k cvičenci, takže efektivita tréninku je pak maximální.

PADG06

koupit medicinbal s úchyty ProActive

Nová kolekce ProActive od firmy Escape fitness_02.jpg

 

koupit medicinbal ProActive

Také pro milovníky cross fitu řada PROACTIVE nezapomněla. Zbrusu nové celogumové kotouče nebo činky se stanou tím vaším pravým společníkem pro trénink cross fitu. Přehledně označené hmotnosti dodávají tréninku ty správné grády při rychlých výměnách.

Rukojeť činek je vyrobena z pevné oceli a závaží z chromu. Na sobě mají uretanový nátěr, který je odolný a brání proti zápachu z propocených rukou.

Nová kolekce ProActive od firmy Escape fitness_03.jpg

koupit gumové jednoručky ProActive

Střed kotouče je vyroben z kvalitní oceli, která je navržena tak3 aby nepoškrábala ani olympijskou osu ani podlahu ve vašem centru.

Nová kolekce ProActive od firmy Escape fitness_04.jpg

koupit gumové kotouče ProActive

Pro zvýšení svalové hmoty, vybudování objemu a síly či snížení tělesného tuku, doporučujeme z řady PROACTIVE výborné kettlebelly nebo Urethanové jednoručky.

Jádrem celého systému – cvičení s Kettlebellem – je škála komplexních cviků, při kterých je zapojeno celé tělo. Firma Escape vyrábí tyto kvalitní litinové kettlebelly s originálním jednoduchým designem. Hmotnosti jsou označeny barevnými pruhy na hladkých rukojetí.

Nová kolekce ProActive od firmy Escape fitness_05.jpg

koupit Kettlebell ProActive

Rukojeť činek je vyrobena z pevné oceli a závaží z chromu. Na sobě mají uretanový nátěr, který je odolný a brání proti zápachu z propocených rukou.

Nová kolekce ProActive od firmy Escape fitness_06.jpg

koupit urethanové jednoručky ProActive

Lámete si hlavu nad tím, kde všechno tohle nářadí vlastně uskladnit, aby se neválelo po zemi? O pořádek a přehlednost se postarají stojany vyrobené přesně na míru nářadí z řady PROACTIVE. Stačí si jen vybrat ten správný, který se hodí přímo vám!

Nová kolekce ProActive od firmy Escape fitness_07.jpg

koupit stojany ProActive

Zaujala vás kolekce od firmy Escape –PROACTIVE a rádi byste ji měli ve svém fitness? Tak tedy neváhejte a podívejte se na náš e-shop, v případě otázek nás kontaktujte!

Rádi Vám poradíme a těšíme se na spolupráci s Vámi – 3D FITNESS TEAM

 

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.