Nářadí na letní trénink: Nezapomeňte sbalit na dovolenou

Léto je za dveřmi a doba dovolených začíná. Pokud i během volných dnů chcete pracovat na svojí kondici, máme pro vás tipy na nářadí, které snadno sbalíte a dá se použít na jakékoliv pláži nebo v kempu.

Léto je za dveřmi a doba dovolených začíná. Pokud i během volných dnů chcete pracovat na svojí kondici, máme pro vás tipy na nářadí, které snadno sbalíte a dá se použít na jakékoliv pláži nebo v kempu.

Honza Marvan, master trenér a propagátor nářadí GUN-eX, tvrdí: „Jasně, že spoustu nářadí, které se běžně používají ve fitkách nebo doma, můžete jednoduše sbalit do kufru a vybalit na pláži. Jenže se můžou zničit, ačkoliv na to třeba ani na první pohled nevypadají. Zkrátka nebyly původně navržené na používání venku a tak se hned něco pokazí. Ale v případě GUN-eX tohle vůbec nehrozí. Je malý skladný a hlavně je na to přímo stvořený, aby se používal venku.“

gun-ex

GUN-eX® je jeden z nejuniverzálnějších tréninkových nástrojů, které jsou dnes k dispozici. Jedná se o první a zcela originální pružné lodní lano a sprint systém v jednom. Poskytuje trénink celého těla s cílem zlepšit sílu, dynamiku a rychlost. GUN-eX® je používán olympioniky a profesionálními sportovci z celého světa. Elastická lana jsou určeny k použití kdekoliv, nejen v tělocvičně a ve fitness klubech. S GUN-eX® můžete trénovat venku i v náročných podmínkách, na trávě nebo na pláži. Voda, písek, bláto, sníh. GUN-eX® lana snesou jakékoliv podmínky. Sumasumárum: Na dovolenou ideální parťák.

Honza Marvan ještě s úsměvem dodává:

„Nic ve zlém, ale na dovolenou si sebou kettlebells asi nebudu, pokud neplánuju letět americkým bitevníkem, který má zavazadlové místo jen pro mě.“

Náš tip: GUN-eX můžete používat přímo v moři. Po použití stačí jen opláchnout pitnou vodou a nechat vyschnout.

KOUPIT GUN-eX

gun-ex2

Pokud máte pocit, že GUN-eX můžete na dovolené na pláži používat jen v případě, že ho někde upevníte, nebo zvednete nějakého parťáka z lehátek pod sluečníky, mýlíte se. Podívejte se na tréninkové video pro jednotlivce od master trenéra Davida Navarra.

Dalším z nářadí, které se po všech stránkách vyplatí vzít na dovolenou, je závěsný systém TRX.

trx1

RX se vyrábí ve 3 verzíchTRX HOME Kit, TRX PRO Kit a TRX FORCE Kit. K závěsným systémům TRX vzniká rodina produktů, které dále rozšiřují nabídku tréninku, jako například TRX Rip Trainer.

KOUPIT TRX závěsný systém

TRX i Rip Trainer se dají zavěsit kdekoliv – na dovolené si určitě poradíte. Nabízí se stromy, mola, fotbalové branky, klepadla… Stejně jako GUN-eX vydrží venkovní pomůcky, nadarmo se mu neříká „celé fitness sbalené v jednom batohu“. Má to ale jednu důležitou podmínku: Musí jít o kvalitní bezpečné originální nářadí a nikoliv levnou pirátskou kopii.

Společnost 3D FITNESS je jediným oficiálním distributorem TRX v ČR.

Na poslední chvíli: Nestíháte balit? Na poslední chvíli popadněte věcičku, se kterou se z dovolené vrátíte v rozhodně lepší formě, než jste odjížděli. Která to je? EXPANDER od Escape.

Posilovací expander je speciálně navržen pro silová cvičení celého těla. S tímto silovým expanderem lze procvičit a protáhnout všechny svaly těla.

expander

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.