Kongres Reebok Yoga Sensation 2014

Dne 25. 5. 2014 se v O2 aréna v Praze uskutečnila Reebok Yoga Sensation 2014. Tato akce byla pro více než 1500 nadšenců jógy a setkali se zde představitelé různých směrů jógy tak, aby si návštěvníci mohli vybrat, co je zajímá, zorientovali se v jednotlivých typech jógy a seznámili se s jejich představiteli u nás.

yoga mat4

Dne 25. 5. 2014 se v O2 aréna v Praze uskutečnila Reebok Yoga Sensation 2014. Tato akce byla pro více než 1500 nadšenců jógy a setkali se zde představitelé různých směrů jógy tak, aby si návštěvníci mohli vybrat, co je zajímá, zorientovali se v jednotlivých typech jógy a seznámili se s jejich představiteli u nás.

Workshopy i lekce se konaly v obrovském hlavním sále, doprovázené živým hudebním doprovodem,
Jóga nadšenci se mohli zúčastnit dynamické hodiny Power jógyVáclavem Krejčíkem, který je jejím průkopníkem v Česku, nebo s jeho kolegyní z Energy Studia Kateřinou Bílkovou. Fyzičku pak prověřila silově náročnější Aštanga jógaPavlem Hubem.

yaga mat

Pod vedením Heleny Kubrychtové Bártové si mohli vyzkoušet i jeden z nejpropracovanějších systémů jógy vůbec – Iyengar jógu, kde kromě precizního provedení asán hraje hlavní roli i doba, kterou v nich strávíte. Katarína Mikulandová se představila v rámci hodiny Prana Flow jógy, která je o energii, přichází zvenčí, putuje v nás, živí, léčí a regeneruje nebo slovenský instruktor Zdeno Yogi na hodině Vyniasa/Power & Stretch jógy.

yoga mat

Hlouběji do duchovních rozměrů jógy se účastníci ponořili se Zuzanou Klingrovou v rámci Tantra-vinyasa jógy, která pracuje s vnitřní energií pránou a vnitřním ohněm, nebo s Martinou Procházkovou na hodině Jivamukti jógy. Ta v sobě spojuje fyzicky náročné cvičení s meditací, čtením a zpíváním manter. Klasikou, která nesmí chybět, je Hatha jóga v podání Kateřiny Mrugalové či Hatha Flow jóga v podání Lenky Robinson. To vše doplňuje v zahraničí velmi oblíbené cvičení Les Mills Body Balance, které je moderním křížencem jógy, tai-či a pilates.

yoga mat 2

Všichni instruktoři také postupně vedli tříhodinový happening doprovázený živou klasickou hudbou. Cvičilo se v kulisách iluzorního velkoměsta. Art managerem akce byl populární choreograf a tanečník Yemi z JAD Productions.

Účastnici se účastnili nejen workshopů a lekcí, ale také si tam mohli zakoupit produkty značky Reebok.

yoga mat 3

Dodávku 1500 kusů jóga podložek vyrobených speciálně pro tuto akci zajistila naše společnost 3D FITNESS.

Věříme, že si všichni účastnici kongres Reebok Yoga Sensation 2014 užili a bude nás těšit, když i na příštím ročníku budeme moci být u dodání jóga pomůcek pro tuto akci.

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.