Kongres 3D FITNESS Pohyb a zdraví. Padaly rekordy

3D FITNESS Kongres Pohyb a zdraví znovu rozhýbal Park Hotel Holiday v Praze Benicích. Rekordní počet účastníků zažil největší fitness akci ve Střední Evropě. Pro pět set návštěvníků si to nejlepší ze svého umění a vědomostí připravili špičkoví master trenéři z celé Evropy, program probíhal v osmi sálech a lekcí na rozvrhu byla stovka.

Kongres 3D FITNESS Pohyb a zdraví. Padaly rekordy

3D FITNESS Kongres Pohyb a zdraví znovu rozhýbal Park Hotel Holiday v Praze Benicích. Rekordní počet účastníků zažil největší fitness akci ve Střední Evropě. Pro pět set návštěvníků si to nejlepší ze svého umění a vědomostí připravili špičkoví master trenéři z celé Evropy, program probíhal v osmi sálech a lekcí na rozvrhu byla stovka.

Na Kongresu vznikla největší Aréna Funkčního tréninku o rozloze víc než 1200 metrů čtverečních, vybavená špičkovým nářadím ESCAPE, TOTAL GYM, TRX, GUN-eX, FTS konstrukce.  A v zóně i okolních sálech (a vlastně v celém areálu Park Hotelu Holiday) se už o rána děly věci! „Dali jsme tentokrát více přednost funkčnímu tréninku a lekcím, které akcentují zdravý pohyb,“ poznamenala Eva Hemalová, která měla organizaci Kongresu 3D FITNESS Pohyb a zdraví společně se čtyřicetičlenným týmem na starosti. „Ukázalo se to jako dobré rozhodnutí, ale příští rok znovu vrátíme i některé taneční lekce, na které se letos tolik nedostalo. Těšíme se, jak se oba tyto směry – funkční trénink s tanečními lekcemi, příští rok pěkně propojí. Už máme termín – 12. listopadu 2016.“

12241193 1077154842331319 570876045918158935 n

Obrovský úspěch měly lekce indoor-cyclingu, zejména v podání špičkových trenérů z nedalekého Polska (kde to perfektně šlape). Lektorka Celina Kontek nešla přehlédnout ani přeslechnout a tvrdí: „Indoor cycling má obrovskou budoucnost. U nás v Polsku na něj nedají klienti dopustit a je jen otázka času, kdy tahle vlna zájmu znovu zasáhne i Českou republiku. Kdo z majitelů vsadí na kola, bude král a krok před konkurencí,“ usmívá se sympatická trenérka s tím, že taková kola, jako Tomahawk, jednoznačně pomáhají trenérům vést lekci plnou energie, zejména díky supermoderní konzoly MyRide, kterou jsou vybavena.

12278893 1017838784905981 3047544884993867600 n

Mezi lektory nechyběly ani hvězdy evropského formátu. Temperamentní Teddy Fit přijel z Německa a po pár minutách si své fanoušky jednoznačně podmanil. „Přijedu velice rád znovu, doufám, že mi to vyjde. Fantastická akce, vlastně jsem to ani nečekal a teď jsem příjemně překvapený,“ přiznal sympaticky. „Obdržel jsem pozvání už dřív, ale nikdy mi to nevyšlo časově. Teď si dám při plánování v diáři pozor, abych měl příští rok čas,“ sliboval. „Z Prahy jsem nestihnul vidět vůbec nic, ale fakt mi to nevadí. Ti lidé tady, to je zážitek!“

12027801 10153737799059289 1471368336263256217 n

Teddy Fit nebo Celina Kontek samozřejmě zdaleka nebyli jedinými hvězdami mezi prezentéry. Váleli Marco Geršak, Tommy Matthews, Lenka Velínská, Iva Mojžíšková, Honza Marvan, Daniel Fekl… Znovu se vrátil například hvězdný David Navarro ze Španělska, který kromě GUN-eX zabodoval i lekcí Strenght and Cardio.

12283160 10205453097112323 1468412045 n

OK. Tohle není úplně ostrá fotka:-) Ale zato je autentická. David Navarro právě skončil program Kongresu…

„Ani snad přede mnou chvíli nevyslovujte jeho jméno. Skvělý a strašný zároveň,“ plazil se z poslední lekce programu spokojený teprve patnáctiletý sportovec Vlasta, kterého trenéři okouzlil svým přístupem. A takových nadšených účastníků bylo na Kongresu spousta. Pro inspiraci si nejen na lekce, ale také na workshopy ohledně práce na dalším rozvoji svého podnikání přišli především majitelé fitness center (3D FITNESS realizuje celé fitness projekty přímo na míru) a doslova stovky osobních trenérů a instruktorů. Pocity mnohých shrnul ve své reakci osobní trenér Michael Reichl: „Tohle byl můj první Kongres a hned wau! Bylo to úžasné. Sice mě celou neděli bolel skoro celý člověk, ale užil jsem si to. Viper byl úplně boží, stejně jako i RIP a Lebert, TRX a další a další. Výborní lektoři. Vzal jsem si spousty inspirace, která se určitě hodí a hned druhý den jsem některou otestoval na klientech.“

12274254 1077154362331367 8677228941693279851 n

Pozitivní reakce sklízeli prezentéři 3DFA. 3D FITNESS ACADEMY má ve svých řadách špičkové odborníky jako jsou Petr Peč, Jakub Wurzel, Hana Bubníková, Vašek Rázl, Filip Rata, Filip Raptopulos, Honza Novosad, Vláďa Valouch, Paul Bielak a další. PROGRAM ŠKOLENÍ.

12239701 1077154245664712 4641808738092726941 n

Z pražského klubu Fitness for Joy v Modřanech, se vydal na Kongres celý tým instruktorů. Fitness for Joy patří k realizacím, na které je 3D FITNESS v roce 2015 pyšná, majítelé mají sází na rodinný přístup a vysokou odbornost trenérů. Což se vyplácí, mají stále nabitý rozvrh a absolutně není žádný důvod, proč byste přesně takové fitko nemohli provozovat také! „Užili jsme si výjimečnou atmosféru, načerpali jsme inspiraci a celý den v Benicích byl velmi vydařený. Master trenéři, kteří vedli lekce na Kongresu, jsou fakt profíci a jsme rádi, že se učíme právě od nich,“ konstatuje majitel fitness a trenér Michal Dolejš. (P.S. Děkujeme za některé fotky, další najdete na facebooku Fitness for Joy.)

12239911 10153737798909289 4661133608947378308 n

„Já se na Kongres těšila moc, ale to, co se tam dělo přesáhlo moje očekávání o 1000%… skvělá organizace, příjemný tým, spousta energie…nejvíc se mi líbilo: ÚPLNĚ VŠECHNO!“ Usmívala se osobní trenérka Jana Kolátková. „Jen tak shrnu moje lekce: GUN-eX naprosto boží, zničilo mě to hned v 9 ráno. Pak jsem zkusila TRX Flow, TRX Body blast a TRX strong, naučila jsem se spoustu nových cviků, nechala si poradit, co dělám špatně, děkuji. MAKE YOUR BODY YOUR MACHINE A 3D FITNESS CHALLENGE…měli jste někdy takový pocit, že se Vám chce brečet od radosti? Tak takový jsem měla po dokončení těchto náloží  a u Hanky Bubníkové jsem se naučila zase trošku víc o balančních pomůckách, což mě hodně překvapilo a tím pádem jsem pak litovala, že jsem si nenapsala lekce GRAVITY. Příští rok budu chytřejší a určitě si ji zarezervuju…Bylo to super, zkusila jsem taky poprvé a doteď na to myslím. Potěšil mě milý přístup, nespočet úsměvů a rad.“

12234875 1312900262060109 4195684834128451769 n

Co však platilo pro jednu stranu, to bylo inspirující i pro druhou. Také lektoři byli sice unavení, ale navýsost spokojení. „Přišel jsem na Kongres odevzdat to nejlepší co ve mně je a ukázat, že i s jednoduchým nářadím, jako je Lebert se dá dosáhnout skvělých výsledků,“ konstatoval lektor 3DFA Filip Rata. „Zároveň jsem sám chtěl načerpat inspiraci od lidí, kteří to s pohybem myslí stejně jako já. Znovu si ověřit, že jsou trenéři, kteří mají pozitivní přístup a hlavu otevřenou. Že je zajímá zdravá cesta k tomu, jak být v kondici a spokojený a chtějí to předávat zase svým klientům. Beru to i jako prevenci proti riziku vyhoření, které každého z nás obchází. Stejnou energii jako Kongres mají všechna naše školení, k tomu týmu fakt rád patřím.“ Do „dresu“ 3DFA se poprvé oblékl i další trenér Filip Raptopulos, který bude ve 3DFA školit od ledna speciální intenzivní formu funkčního tréninku. „Jsem strašně nadšený,“ neskrýval emoce. „Je to pro mě zároveň velký závazek. A těším se vážně moc. 3DFA je můj splněný sen, obdivuju všechny kolegy s Kubou Wurzelem v čele, Kuba je můj velký vzor. Zároveň bych sám chtěl lidem předat hodně z toho, co o funkčním tréninku vím sám a co si také ověřuji dnes a denně jako kondiční trenér ve špičkovém tenisovém klubu, kde připravujeme reprezentanty.“

12240987 1175717175791534 1491125466140170265 o

V zákulisí Kongresu návštěvníci mohli navštívit stánky partnerů. Nechyběl Nutrend, Zdravé stravování, Opium Sport, Venice Beach, Spotee, Miha-Bodytec, Clubspire, Stratera Fitness, Fisaf.

Velký zájem byl o cardio stroje MATRIX, instalované v předsálí –  doslova se nezastavily schody ani pohyblivý pás. K nejprodávanějšímu zboží jednoznačně patřila CD s hudbou.

Jednatel 3D FITNESS Miroslav Jirčík zářil celý den spokojeností. „Kongres pořádáme vlastně jako třešničku na dortu. Naší hlavní činností je realizace celých fitness projektů a máme radost, že fitness je stále zajímavý model, který táhne klienty a na kterém se dá vydělávat. Zároveň školíme pro sektor fitness trenéry v rámci 3DFA buď u nás v centrech vzdělávání, nebo in-house ve fitcentrech a je příjemné jednou za rok na Kongresu všechny naše činnosti spojit a ukázat. Máme skvělé reakce a super tým plný energie, kterému bych rád poděkoval za to obrovské nasazení, bez něhož by nebylo možné vůbec nic. Jsem na náš tým fakt pyšný. Kongres se povedl, všechno hladce šlapalo a protože mám dlouholeté zkušenosti ze zahraničí a každý rok absolvuji několik prestižních fitness akcí v Evropě i ve světě, tak vím, že náš Kongres 3D FITNESS Pohyb a zdraví snese i to nejpřísnější mezinárodní měřítko. Hodně může vrátit i partnerům, kteří se k nám přidají a každému, kdo za rok zase přijde!“

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.