Kolik utrácí fitka za vybavení? Ve světě i dva miliony

Jak je důležité mít neustále plné fitness centrum? – To je asi zbytečná otázka. Je to důležité! Podívejte se na přehled, co klienty nejvíce ovlivňuje v návštevnosti fitness center.

Jak je důležité mít neustále plné fitness centrum? – To je asi zbytečná otázka. Je to důležité! Podívejte se na přehled, co klienty nejvíce ovlivňuje v návštevnosti fitness center.

funkční kruhový trénink

Co je to první, na co se nový klient podívá? – Půjde na první návštěvu, rozhlédne se a řekne si: „ANO, TOHLE JE DOBŘE VYBAVENÉ FITKO!“  Je to právě kvalitní vybavení, které dělá první dojem. Ale umí toho víc! Přispívá k tomu, aby se klient rád a často vracel. Proč? Protože si zkrátka dobře zacvičí.

 

bez-nazvu-1

Tohle si uvědomují i ta nejlepší fitness centra na světě. Proto do svého vybavení ročně investují velké sumy peněz. Podle statistik IHRSA utratí ty nejlepší kluby 90 až 80 tisíc dolarů ročně.

VEDE KARDIO ZÓNA!

S tím úzce souvisí taky to, jak správně využít plochu fitness centra. Co si zaslouží největší prostor? Který je nejdůležitější, nabízí největší množství strojů, přichází s nejvíce novinkami? Napovědět může, že nejlepší kluby na světě investují téměř polovinu rozpočtu určeného na vybavení do kardio zóny!

graf

Zdroj. www.ihrsa.org

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.