Escape STEP – vítejte ve světě budoucnosti!

STEP je jednou z nejznámějších a nejrozšířenějších fitness pomůcek na světě. Cvičí na něm miliony lidí po celém světě. Po víc než dvě dekády se ale jeho design nezměnil. Právě toho se rozhodl využít tým profesionálů ESCAPE. Podařilo se jim vytvořit něco, co tady ještě nebylo. Zrodil se STEP budoucnosti.

STEP je jednou z nejznámějších a nejrozšířenějších fitness pomůcek na světě. Cvičí na něm miliony lidí po celém světě. Po víc než dvě dekády se ale jeho design nezměnil. Právě toho se rozhodl využít tým profesionálů ESCAPE. Podařilo se jim vytvořit něco, co tady ještě nebylo. Zrodil se STEP budoucnosti.

REVOLUCE VE SKUPINOVÝCH LEKCÍCH

Položte si otázku – co čekáte od svého stepu? Chcete obyčejný stupínek, u kterého dokážete pouze regulovat výšku? NE! Chcete něco víc. Mnohem víc – pořádně si zacvičit a naučit se nové choreografie. Chcete nové možnosti a zajímavé lekce. Chcete nové klienty. Potřebujete REVOLUCI.
 
escape-step-3

Escape STEP přichází s něčím úplně novým. STEP a RISER. Dva v jednom.

STEP

Escape Step funguje jako mnoho dalších. I tady ovšem firma přichází s něčím úplně novým. Nejen že na něm dokážete odcvičit všechny známé cviky, originálně navržená podložka vám navíc pomůže zvládnout je mnohem efektivněji. Speciální barevný design vám doslova řekne, kam dát ruce i nohy. Protiskluzovaný materiál se speciálně upraveným okrajem vám pomůže posunout chorografie o level výš.
step

RISER

Sundejte podložku a můžete vymyslet tisíc dalších cviků. Zůstanou vám totiž čtyři menší kulaté stepy. Postavíte všechny malé stepy na sebe a dáte opravdu pořádně zabrat svým nohám? Nebo raději poskládáte dva menší stepy vedle sebe? Zapojte fantazii a vymyslete úplně novou choreografii!

escape_risers_step

 

escape-step-workout-stepper-riser-6er-pack-von-escape-45260573

Nový systém Escape Step můžete využít při hodinách step aerobicu, zumby nebo tabaty. Stejně dobře se ale hodí i do silového nebo kruhové tréniku. Je to jenom na vás.

koupit ESCAPE Step

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.