Escape deck 2v1 – Na step aerobic i posilování

Deck od společnosti ESCAPE je variabilní fitness pomůcka. Poslouží vám stejně dobře na oblíbený step aerobic, jako originální posilovací lavice pro trénink síly. Hodí se do každé domácí tělocvičny i všech moderních fitness studií. Dá se nastavit šestnácti různými způsoby! Podivejte se, co dokáže.

Deck od společnosti ESCAPE je variabilní fitness pomůcka. Poslouží vám stejně dobře na oblíbený step aerobic, jako originální posilovací lavice pro trénink síly. Dá se nastavit šestnácti různými způsoby. Hodí se do každé domácí tělocvičny i všech moderních fitness studií. Podivejte se, co dokáže.

ESCAPE deck je revoluční pomůcka, která si dokáže na sebe vydělat! Klasické stepy často zahálí. Když není právě na rozvrhu skupinových lekcí hodina step aerobicu, leří ve fitku bez užitku a návratnost investice je tak velmi pomalá.

ESCAPE decky ale využijí k tréninku všichni sportovci z různých odvětvích, díky variabilitě nastavení se mohou proměnit během několika málo chvil na posilovací lavici nebo překážku různé velikosti.

escape-deck

Společnost ESCAPE, přední výrobce fitness nářadí, chtěla při uvedení jejich nového decku slyšet názor odborníka. Proto oslovila Steva Barreta.

Kdo je Steve? Jeden z nejuznávanějších fitness specialistů – osobní trenér, moderátor a autor řady knih o cvičení.

Procestoval celý svět, vzdělával, radil a motivoval ostatní k fitness.  Je jedním z původních průkopníků step cvičení. Steve byl jedním z odborníků, který se zapojil do vývoje ESCAPE decku.  Nikdo nestrávil více času při tvorbě designu, prototypu a rozsáhlého testování než právě on.

deck

Steve je z Decku nadšený. Obzvláště pozitivně mluví o jeho univerzálnosti:

„Pro trenéra existuje jen velmi málo produktů, které může použít pro absolutní začátečníky a zároveň  pro potřeby kondičních sportovců. Pracoval jsem na novém decku s oběma typy lidí. Začátečníky nevyvedla z míry žádná z jeho funkcí a zjistili, že jeho robustní konstrukce vlévá do člověka důvěru. Prostě vás podrží, jak nejlepší spojenec. Vrcholovým sportovcům zase deck nabízí možnost zapracovat na extrémní síle a kondici na prostoru méně než čtyři metry čtvereční.
– Steve Barret

deck

Velkou výhodou nového decku je upgrade horního povrchu. Gumová podložka má nyní „inteligentní“ grip – to znamená, že struktura rukojeti se liší v závislosti na typu činnosti, která je na decku prováděna.

Deck od ESCAPE je výsledkem stovek hodin testování

Escape deck navíc doslova „řekne“, kam dát ruce a nohy.  Cílové zóny tištěné na podložce pomáhají uživatelům a také instruktorům orientovat se, kam mají umístit ruce a kam nohy.

deck2

Díky cílovým zónám může být posilovací cvičení mnohem pestřejší. Umožňují totiž lidem přesně definovat cíl cvičení a také dodržovat správnou techniku. Také choreografie se tím pádem rozšiřuje o nové možnosti.

Vzhledem k tomu, že deck se dá nastavit také šikmo, otevírá se nová kapitola pro jeho využití v kardio i posilovacím tréninku. Zkuste se na chvíli ocitnout na šikmé ploše.

Proč cvičit step aerobic

Na výsluní se drží už pěknou řádku let a jeho obliba je stále značná. Mezi skupinovými lekcemi patří k těm, které kromě skvělého kardio cvičení přinášejí i spoustu energie. Cvičení je komplexní, ale svaly na nohou přece jen dostávají více „zabrat“. To je dobře – patří k největším v těle a díky nim se zvyšuje tzv. klidový metabolismus, kdy organismus spaluje tuky i mimo pohyb.

Zaujal vás Escape Deck a jeho propracovaný design?

To ale není všechno. Escape deck má nově i zajímavého „bratrance“.

Podívejte se, co nabízí nový ESCAPE Step a stupínek.

stepastupinekI

VIDEO: 400 cvičebních možností pro kardio a sílu

„Jak univerzální je nový deck? Natolik, že umožňuje až 400 cvičebních možností pro kardio a sílu, které jsou důvěryhodné, bezpečné a vysoce efektivní. Je to opravdu fantastický kus techniky, který najde uplatnění v každém fitness centru“
– Steve Barret

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.