3DFITNESS realizovalo báječné rodinné studio FITNESS FOR JOY v Praze – Podívejte se!

Na první pohled je jasné, že tohle fitko je splněný sen. Jeho majitelé, zkušení fitness trenéři a teď čerstvě podnikatelé Michal Dolejš a Pavla Křížková přiznávají, že vlastní studio chtěli už dávno. Realizace s 3D FITNESS Žamberk pro nás byla jasná volba.

Na první pohled je jasné, že tohle fitko je splněný sen. Jeho majitelé, zkušení fitness trenéři a teď čerstvě podnikatelé Michal Dolejš a Pavla Křížková přiznávají, že vlastní studio chtěli už dávno. „Máme oba dlouholeté zkušenosti v oboru a tam, kde jsme působili, se pokaždé našlo něco, co bychom chtěli dělat jinak,“ tvrdí sympatická energická Pavla, které klienti a přátelé neřeknou jinak než Pája. „Teď tedy konečně můžeme uplatnit vlastní koncept rodinného fitness. Realizace s 3DFITNESS Žamberk pro nás byla jasná volba.“
 
dolejsIMG 1438

Proč právě 3DFITNESS? Co vás přivedlo ke spolupráci?
Líbí se nám přístup 3DFITNESS ke všemu, co s oborem souvisí. Od vzdělávání – sami jsme absolvovali v rámci 3DFITNESS Academy řadu školení a dál v nich hodláme pokračovat – až po absolutní profesionalitu při realizaci. Když se po našem fitness rozhlédnete, vidíte, že je všechno na špičkové úrovni. A navíc nové, neotřelé, barevné… Věříme, že klienti se u nás budou dobře cítit okamžitě, jakmile vkročí. Natož, když pak s námi budou cvičit.

S jakým pocitem byste chtěli, aby se klienti vraceli?
Těšilo by nás, kdyby vnímali rodinnou atmosféru. Hodláme vsadit na osobní přístup, o kterém velká fitness sice mluví, ale nedaří se jim hesla dotáhnout a zrealizovat. Přejeme si, aby se tady mohly dostat do formy a pobavit se celé rodiny. Od maminek s dětmi, přes teenagery, až po chlapy. Aby se všichni dobře cítili a našli si to svoje – ať už v rámci funkčního tréninku, nebo na strojích, nebo třeba když vyrazíme potrénovat ven do nedaleké přírody k Vltavě.

Funkční trénink dobývá svět a je považován za aktuálního krále fitness. Přizpůsobili jste tomu své plány?
Samozřejmě. Bez zóny funkčního tréninku se dnes moderní fitko jen těžko obejde. Stroje tu sice jsou – špičkové Matrix – ale zároveň u nás najdete také velice populární TRX, bosu, multifunkční konstrukci na cvičení… Snažíme se kopírovat nejnovější trendy. Přesně to je také důvod, proč se neustále zajímáme o novinky v oboru.

Takže nebudete chybět ani na podzim na kongresu 3DFITNESS Pohyb a zdraví 21. listopadu v Benici?
Tam se samozřejmě potkáme! Už máme rezervovaný termín. Vzdělání považujeme za hodně důležité, ve 3DFITNESS Academy se školíme pravidelně, třeba Vašek Rázl je pro nás úžasně inspirativní profesionál. Počítáme s tím, že se dál budou vzdělávat i trenéři z našeho týmu, aby se jako profesionálové posouvali stále kupředu. Ideálně jednou za tři čtyři měsíce by podle našich představ měli získat nějaký další certifikát nebo znalosti z oboru.

Více o kongersu 3DFITNESS Pohyb a zdraví TADY.

Podle jakých kritérií jste vybírali trenérský tým?
Hlavní kritéria byla dvě. Osobní hledisko – potřebujeme, aby zapadli do našeho konceptu rodinného fitness, byli příjemní a vstřícní. A pak neméně důležité profesionální hledisko – základní podmínkou byl certifikát osobního trenéra, který považujeme za absolutní základ. Je nás teď celkem čtrnáct a „svého“ trenéra si snad vybere každý klient. Rozvrh máme hodně rozmanitý a plány do budoucna jsou samozřejmě ještě další. Ale musíme postupně. Zatím jsme nadšení z reakcí okolí a prvních klientů, kteří k nám přišli.

Mnoho lidí váhá, jestli je fitness právě teď obor, ve kterém se vyplatí podnikat? Co byste jim vzkázali?
Určitě to nejde bez detailní analýzy trhu, konkurence v okolí a dobré finanční rozvahy. Ale pokud nic z toho nezanedbáte… My se nebojíme asi ničeho. Máme velkou radost a spoustu energie.

Před otevřením a první dny jste pracovali od rána do večera. Už se vám podařilo ve fitku přespat?
To naštěstí ještě ne. Máme doma dva pejsky, kteří nás přidržují v jakž takž normálním režimu (úsměv). Ale že se doma bavíme jen o práci, to je fakt.

Jednatel 3DFITNESS Míra Jirčík definoval, v čem je projekt Fitness For Joy unikátní:

1. Investoři – Mladí trenéři, kteří milují fitness a pevně věří v super budoucnost podnikání ve vlastním fitness. Michala a Páju hledejte na www.fitnessforjoy.cz.

2. Malý prostor – A přesto se podařilo vytvořit komplexní fitness obsahující kvalitní kardio zónu, samostatnou silovou zónu plnou volných vah a činek, špičkových strojů ve vlastní posilovně. Samostatný sál na funkční trénink obsahující 9m TRX konstrukci vyrobenou na míru. Samostatné multifunkční stanoviště FTS z dílny 3D FITNESS, vyrobené na míru studia a potřeb pro skupinový i osobní trénink.

 

ČTĚTE DÁL:

Proč je právě teď nejlepší čas podnikat ve fitness?

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.