3 fitness novinky. Posunou vás!

Potřebujete nahodit svůj trénink, který začal být poslední dobou tak trochu nuda? Zkraje roku je dobrým krokem opatřit si novou pomůcku, zkusit nové školení nebo pustit klientům CD s hudbou, která dokáže rozproudit energii. Máme pro vás tři tipy na novinky z e-shopu 3D FITNESS, se kterými neuděláte chybu.

 

novinkaImageHandler.ashx

Potřebujete nahodit svůj trénink, který začal být poslední dobou tak trochu nuda? Zkraje roku je dobrým krokem opatřit si novou pomůcku, zkusit nové školení nebo pustit klientům CD s hudbou, která dokáže rozproudit energii. Máme pro vás tři tipy na novinky z e-shopu 3D FITNESS, se kterými neuděláte chybu.

Potřebujete nahodit svůj trénink, který začal být poslední dobou tak trochu nuda? Zkraje roku je dobrým krokem opatřit si novou pomůcku, zkusit konečně školení, o kterém jste doteď jen snili, nebo třeba pustit klientům CD s hudbou, která dokáže rozproudit energii. Máme pro vás tři tipy na novinky z e-shopu 3D FITNESS, se kterými neuděláte chybu.

Tady jsou:

1. Nakládací činka ECO s urethanovými kotouči

novinkaurethanovacinka

Nepodobá se žádnému typu, které byly doteď na trhu. Je to doslova Miss činka! Elegantní urethanová nakládací činka od ESCAPE s lesklým černým designem se hodí do každé posilovny, domácího fitka a stejně tak je vhodná pro dorůstající mládež.

Kotouče jsou potažené urethanem, který zajišťuje mimořádnou odolnost a trvanlivost činky. Urethan je také odolný vůči poškození a zároveň v případě pádu v kombinaci s kvalitní gumovou podlahou tlumí náraz o poznání více, než tomu je u klasických kovových kotoučů.

KOUPIT ČINKU

2. Step a stupínek na aerobic

3 fitness novinky. Posunou vás!_03.jpg

Tenhle fitness obojživelník se vydává dobývat sály skupinových lekcí. A má všechny předpoklady, aby uspěl. Jde o unikátní řešení dvou produktů, které otevírá cestu k nové éře ve cvičení se stepy. Vzali jsme osvědčený vzorec námi všemi známého stepu a přebudovali jej od základu tak, aby vytvářel skvělou platformu pro všechny druhy posilování. Pokud hledáte ostrůvek fitness jistoty, tak tady je!

Stupínek je multifunkční jednotka, která vám umožní zvýšit step. Cvičení bude mnohem náročnější a intenzivnější. Nový ESCAPE Step a stupínek se dá využít také jako nářadí, se kterým se dá samostatně cvičit.

Dva páry jasně zelených anatomických bodů na horní části stepu poskytují přesný cíl pro zapojení nohou či rukou. Jednotka SECURE zajišťuje, aby stupínek pevně zapadl na své místo do stepu a to zlepšuje jeho stabilitu při zátěži.

KOUPIT STEP A STUPÍNEK

3. NOVÉ ŠKOLENÍ I LEKTOR – aneb TRX V SOUVISLOSTECH

TRX® Functional Training course – Unikátní školení, nový lektor. Ještě se vejdete, ale musíte si pospíšit, kapacita se rychle plní. Kurz je určený fitness profesionálům, tedy osobním trenérům a instruktorům fitness. Školení z dílny TRX Training tentokrát s aplikací na další pomůcky využívané ve světě fitness.

filip1150186 1687327374843045 8477838937792204956 n

Přece chcete vědět, jak spolu všechno souvisí a jak to můžete účinně propojit, nebo ne? Lektorem kurzu je osobní trenér Filip Raptopulos.

filip11013038 1013180855408200 6470235268865503033 n

Filip se připravoval na mezinárodním školení v Athénách, ze kterého napsal originální deník. Přečtěte si, jak to na takovém školení vypadá.

Nových školení je celá řada, 3DFA přidalo také další termíny školení, která se beznadějně vyprodala, včetně TRX® – skupinové cvičení. Nový kurz s Honzou Novosadem začíná 07.02.2016 v Praze.

BLIŽŠÍ INFORMACE K NÁPLNI A TERMÍNŮM

Mohlo by vás zajímat: 5 znamení, že je vaše fitko fit pro rok 2016

Stačí chtít.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
Business, Equipment, E-commerce, Academy, Gym
Rádi vám poradíme i s vaším fitness

Získejte E-Book zdarma

Zadejte svůj e-mail a obdržíte komplexní návod, jak bezpečně a úspěšně obnovit provoz Vašeho fitness centra.

Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů.