Biatlonista Ondřej Moravec trénuje na MATRIX S-Drive

Vyhrát závod v biatlonu – to není jenom o přesné mušce a nejrychlejším sprintu v cílové rovince. To jsou hodiny a hodiny tréninku. Nacvičit střelbu a odběhat stovky kilometrů na běžkách nebo kolečkových lyžích. K tomu všemu je třeba zajít do fitka a věnovat se posílení jednotlivých částí těla. Ti nejlepší závodníci cvičí na strojích značky MATRIX, které přináší 3D FITNESS.

Vyhrát závod v biatlonu – to není jenom o přesné mušce a nejrychlejším sprintu v cílové rovince. To jsou hodiny a hodiny tréninku. Nacvičit střelbu a odběhat stovky kilometrů na běžkách nebo kolečkových lyžích. K tomu všemu je třeba zajít do fitka a věnovat se posílení jednotlivých částí těla. Ti nejlepší závodníci cvičí na strojích značky MATRIX, které přináší 3D FITNESS.

img_6800

Když jsme ráno v den konání Mistrovství České republiky biatlonu dovezli MATRIX S Drive do Letohradu, měli jsme jasný cíl: vidět na něm cvičit ty nejlepší! Chtěli jsme znát jejich názor a taky zjistit, jakou obtížnost naši elitní sportovci zvládnou.

MATRIXS Drive je totiž speciálně navržený pro trénink elitních sportovců a splňuje jejich základní potřeby – je jednoduchý a přitom simuluje pohyb v náročném terénu.

  • špičkovými atlety prověřená forma tréninku jako tahání padáku či pneumatiky
  • maximální síla a koncentrace při tlačení saní do prudkého kopce
  • sprint na rovině nebo do kopce, sedm stupňů sklonu

Odpoledne za námi přišel vítěz juniorské kategorie Milan Žemlička. Dopředu nás varoval, že po závodě je opravdu unavený. Když si ale stoupl na pás MATRIX S Drive a rozběhl se, věděli jsme, že přeháněl. To, že za sebou pomyslně táhl těžký padák, mu vůbec nevadilo. Nasadil skvělé tempo a nakonec zvládl i tu nejvyšší ze sedmi stupňů obtížnosti.

img_6770

Byli jsme taky zvědaví, jak se povede Ondrovi Moravcovi. Ke stroji přistoupil jako opravdový profík a nenechal se rozhodit. Stejně jako Žemlička nasadil a běžel. S Ondrou jsme vyzkoušeli obě polohy stoje, tedy i simulaci tlačení sání do kopce. „To je přesně to, co potřebuju k tréninku,“ pochvaloval si krátkou ukázku na Matrix S Drive Ondra.

img_6822

Za jeden den si přišly MATRIX S Drive vyzkoušet taky desítky dalších sportovců a všichni se shodli: “ Tohle je ideální na zimní přípravu.”

img_6847

více o stroji S-drive

Z lásky k pohybu,

3D FITNESS TEAM.

Rádi vám poradíme
i s vaším fitness

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.