Špičková kardio a funkční zóna? Díky 3D FITNESS nově i v Poděbradech

Fitness Club Evo v Poděbradech je ideální místo, kde si skvěle zasportujete a dobijete baterie po celodenním shonu. Díky nedávnému rozšíření klubu o další jedno patro, realizovaném společností 3D FITNESS, se může Club Evo pochlubit prostornou funkční a kardio zónou, včetně zázemí pro bojové sporty a další fitness aktivity.

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (14 of 69)

Investor nás oslovil s přáním zvětšit stávající klub, který sídlil v horním patře velkého parkovacího domu. Ten ale lidé k parkování moc nevyužívali, a naopak si zamilovali fitko. A to natolik, že bylo třeba ho rozšířit a využít tak volný prostor k lepšímu využití. Pro investora byla naše společnost 3D FITNESS, s mnohaletými zkušenostmi, ideálním partnerem pro realizaci tohoto jedinečného konceptu.

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (17 of 69)

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (28 of 69)

K dispozici byl velký prostor, který jsme rozdělili do jednotlivých funkčních zón. V jednom rohu najdete box ring, vedle něhož je zavěšeno několik boxovacích pytlů. Což je skvělé zázemí pro bojové sporty, v čele s MMA. V centrální části fitness klubu je změkčená podlaha, která je ideální pro všechny ostatní bojové sporty, při nichž je třeba měkčí dopad, například judo.

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (20 of 69)

Chtěli jsme také vytvořit prostor pro výbušný trénink a akcelerace, a proto v klubu nechybí ani 20 metrů dlouhá běžecká dráha. Ta začíná multifunkční konstrukcí FTS, na kterou lze umístit například lana GUN-eX a další pomůcky. Veškeré nářadí pro trénink je navíc uložený v samotné konstrukci, čímž vzniká čistý a přehledný prostor.

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (22 of 69)

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (13 of 69)

Druhá oblast, určená pro funkční trénink – zejména pro koordinaci pohybu, byla umístěna k oknům, do světlejší části klubu. Dominantní prvek zde tvoří velká FTS konstrukce, která je ideální pro cvičení menších skupin i osobní individuální trénink. Pro maximální variabilitu tréninku byly vytvořeny cvičební prvky, které jsou vyznačeny na podlaze.

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (16 of 69)

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (33 of 69)

Aby se zvýšila kvalita osobních tréninků, vytvořili jsme také zónu pro sportovně – zdravotní trénink. Zde jsme dodali 2 profesionální stroje GTS od Total Gym. Ideální pro trénování špičkových sportovců. Lze je také velmi dobře využít právě pro rehabilitace a různá poúrazová cvičení.

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (18 of 69)

Do klubu jsme dodali drobné nářadí od renomovaných značek TRX a Escape. Návštěvníci fitness centra tak mohou nově cvičit se závěsnými systémy TRX nebo využít Rip Trainer, Medicinbaly, Kettlebelly či Powerbagy. Pro trénink hbitosti jim jsou k dispozici speciální kužely nebo k propojení silového a funkčního tréninku oblíbený ViPR či lana GUN-eX.

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (29 of 69)

Součástí celého projektu, bylo také školení trenérů a instruktorů, které probíhalo přímo ve Fitness Club Evo v Poděbradech. Proces vzdělávání zajistilo 3D FITNESS Academy pod vedením špičkových instruktorů: Janem Novosadem, Petrem Pečem a Vladimírem Valouchem.

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (32 of 69)

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (21 of 69)

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

(Navštívili jste 56 x // dnes jen 1 x)

Staňte se našimi skalními fanoušky a pošlete článek dál. Uděláme 10 burpees navíc.

Publikováno: 12.11.2017

Tohle už jste četli?

  • Pilates cviky pro začátečníkyPilates cviky pro začátečníky • za týden 68x • Pilates je cvičení pro zdraví a krásné držení těla. U pilates nezáleží na vašem věku ani proporcích. Každý cvičí podle své kondice a možností. Jde o desítky let prověřené a propracované cvičení, které využívají také mnohé celeb...
  • Švihadlo - 55 způsobů jak skákat a zhubnoutŠvihadlo – 55 způsobů jak skákat a zhubnout • za týden 52x • Patří švihadlo mezi retro pomůcky, dávno převálcované novinkami? Nebo má ve světě fitness stále co "říct"? Druhá možnost je správně. Švihadla mají mnoho pozitivních účinků a kromě zlepšení koordinace, rychlosti a výbušnosti pomoho...
  • 3D FITNESS Kongres Pohyb a zdraví 2018 rozhýbal Olomouc3D FITNESS Kongres Pohyb a zdraví 2018 rozhýbal Olomouc • za týden 38x • 3D FITNESS Kongres Pohyb a zdraví 2018 je za námi. Letos se konal poprvé na Moravě, v malebně krásné Olomouci a všichni si ho náležitě užili.