Servis a podpora

Spolehlivý partner, kterému můžete důvěřovat

Naši odborníci jsou zde pro Vás

O Vaši investici jsme připraveni se pečlivě starat. Zajistíme efektivní údržbu, která prodlouží životnost fitness vybavení. Rovněž jsme připraveni přijet a řešit případný problém, vyžadující servisní zásah.

zarucni-servis

Záruční a pozáruční servis

Ke všem modelovým řadám strojů MATRIX, TOTAL GYM, TOMAHAWK poskytujeme špičkový záruční / pozáruční servis, vyplývající z obchodních podmínek. V rámci instalace provádíme detailní školení personálu na obsluhu stroje a zacházení s ním.

Odjíždíme teprve ve chvíli, kdy jsme přesvědčeni, že nás již nebudete k základní obsluze strojů potřebovat. A vrátíme se vždy, když si to situace vyžádá.

Ke každému stroji vedeme pečlivou online dokumentaci. Vnímáme vaše podnikání v souvislostech.

Pravidelná údržba

Detailně Vás seznámíme se základní údržbou každého stroje. Předáme Vám podrobnou příručku, která Vám poslouží jako spolehlivý rádce při každodenním provozu.

Nikdy nebudete vystaveni problému, že nevíte jak dál.

Naši technici budou Vaše centrum pravidelně navštěvovat a provádět přesné periodické kontroly, které výrazně prodlouží životnost Vašeho vybavení.

serv
tel1

Telefonická konzultace

Na telefonním čísle: + 420 605 941 667 jsme připraveni poradit personálu vašeho fitness studia a okamžitě řešit Vaše aktuální problémy.

Mnoho problémů, a to zejména u IT technologií, se dá velmi efektivně řešit po telefonu s naším servisním týmem. Pokud to bude nutné, servisní tým neprodleně vyjede k zásahu.

Náhradní díly

Jsme výhradní dovozce náhradních dílů značky MATRIX, TOMAHAWK, TOTAL GYM a dalších.

U všech strojů zajistíme odbornou a certifikovanou montáž náhradních dílů. Originální díl a profesionální instalace je zárukou spokojeného provozu.

Záruční list MATRIX

dily1

assets
S naší službou MATRIX Asset Management můžete mít jistotu, že o Vás bude dobře postaráno také v případě nouze.

365 dní v roce, 24 hodin denně. Vyškolený servisní tým zajistí klidný provoz Vašeho centra a ušetří Vám zbytečné nepříjemnosti a stresové okamžiky.

Cedulku s nápisem „Mimo provoz“ již nebudete nikdy potřebovat.

Známe stroje i nářadí, které dodáváme, a to do posledního šroubku. Ovládáme všechny moderní technologie, kterými jsou naše stroje vybaveny.

Víme, že váš byznys musí běžet zcela hladce.

Pokud nás budete potřebovat, nepromarníme ani minutu Vašeho času. Prvotřídní servis vnímáme jako prioritu.

auto

Kontaktujte nás

Potřebujete pomoci? Neváhejte se na nás obrátit.

e-mail: servis@3dfitness.cz
telefon: +420 731 258 018