Náš tým

Miroslav Jirčík

Jednatel společnosti 3D FITNESS

Navrhuji, realizuji a vnáším život novým fitness projektům.

Více než 20 let se pohybuji v oboru fitness a mnoho let jsem pracoval v zahraničí, zejména USA, Kanada, Anglie, kde předmětem mé činnosti byl vždy sektor fitness.

S týmem kreativních lidí společně dosahujeme výborných výsledků.

Miroslav Jirčík

S čím mohu klientům pomoci?

Vysvětlit a názorně předvést, jak by mělo vypadat úspěšné fitness centrum či sportovní klub ve 21. století. Velmi detailně naplánovat, a následně uskutečnit všechny fáze, které vedou ke splnění snu zákazníka o novém fitness.

Jsem celoživotní aktivní sportovec, takže velmi dobře vím, co znamená: ”Sáhnout si na dno a nebo fungovat na hranici úplného vyčerpání.”

Můj úkol

Myslím, že mým hlavním posláním je koordinace celého živého organismu společnosti 3D FITNESS. Snažím se, aby každá naše činnost zapadala do celého velkého soukolí. Plánuji, abychom nedělali žádnou činnost zbytečně a neplýtvali energií, časem a penězi klientů či spolupracovníků.

Inspiruji své kolegy, abychom dělali věci zajímavou cestou s velmi atraktivním výsledkem, přičemž již vlastní cesta k dosažení výsledků musí být plná radosti z dílčích úspěchů a příjemné práce. Dlouhodobě pracuji na vytvoření klimatu zdravé, progresivní a moderní společnosti 21. století.

Kdy jsem v práci nejspokojenější

Ode dne, kdy jsem se rozhodl založit společnost 3D FITNESS, tuto firmu miluji a denně mne nabíjí optimismem. I když všechny dny ani nemůžou být perfektní, nikdy jsem nezapochyboval o tom, zda jsem se rozhodl správně. Myslím, že jsme od založení společnosti s celým týmem udělali obrovský kus práce na fitness trhu ve střední Evropě.

Jsem pyšný na naše výsledky a skvělý tým lidí, kteří ve 3D FITNESS pracují nebo dříve pracovali. Sídlíme v malém městečku ve Východních Čechách a naše aktivity se odrážejí široko do regionu. Vím, že jsme velmi často inspirací pro jednotlivce i celé skupiny. Těší mne vidět otisky naší práce na celé mapě České republiky i Slovenska.

Mne nejvíce naplňuje práce přímo s klientem při realizaci jeho snů. Jsem nadšený, když můžeme transformovat staré budovy, haly či prázdné půdy a vytvářet v nich moderní fitness centra. Vdechovat život místům, kde ještě nedávno energie z pohybu zcela scházela, je úžasný zážitek.

Vysoká osobní satisfakce přichází rovněž v okamžiku, kdy předáváme celý projekt do rukou spokojeného nového provozovatele. Vidím jeho nadšení pro novou životní etapu a ve mně buší srdce a radost ze špičkové práce celého týmu 3D FITNESS.

Povolený doping

Pro mě je super dobíjecím programem výborný trénink. Zejména běh či plavání. Rovněž vitamín “S” (Sex / Sport). Miluji výbornou společnost inspirativních lidí a hodně horkou saunu.