Náš tým

Eva Hemalová

Grafik a designer 3D FITNESS

Vytvářím grafiky interiérů pro fitness centra, logotypy a další firemní materiály pro klienty 3D FITNESS. Dále jsem zodpovědná za vytváření propagačních a marketingových materiálů 3D FITNESS.

Grafický design tiskovin, časopisů, katalogů, plakátů, billboardů a bannerů, polepy aut i jiné promo materiály. Grafiku jsem vystudovala na střední i vysoké škole (Střední škola uměleckých řemesel Brno – obor ilustrace a užitá grafika, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně – obor Grafický design) a nikdy mě obor nepřestal a doufám ani nepřestane bavit!

Od roku 2009 jsem zároveň koordinátorkou Kongresu 3D FITNESS Pohyb a zdraví, a také lektorkou Studia Žamberk.

eva

S čím mohu klientům pomoci?

S designem, s oživením prostor, kreativním řešením, sestavením rozvrhu skupinových lekcí a řešením personálních problémů s lektory.

Můj úkol

To, jak se fitness centrum či fitness služba (a jakákoliv jiná služba) prezentuje na veřejnosti, je nesmírně důležité pro její úspěch. Mým úkolem je maximálně využít veškerý potenciál. Přidat svěží nápad a precizně zpracovat návrhy materiálů, které mají upoutat pozornost klientů a přivést je k zákazníkovi.

Když cílový klient vstoupí do nových prostor, musí se hned cítit opravdu dobře. První dojem trvá sedm vteřin a nemáte druhou šanci. Proto je tak důležité věnovat se interiéru a celkové grafice.

Kdy jsem v práci nejspokojenější

Když se daří, a je hotovo hodně práce.

Povolený doping

V ospalosti mi zabírá jít se vyspat.

Na co jste v souvislosti s 3D FITNESS nejvíc pyšná?

Kongres 3D FITNESS “Pohyb a zdraví. Jedná se opravdu o unikátní akci, kterou chystáme dlouhé měsíce dopředu. Dále jsme velmi hrdá na všechny naše 3D FITNESS katalogy a časopisy, protože mají osobitého ducha a díky němu si nás klienti s jinými materiály nespletou. Zejména na brožuru pro rok 2016 máme skvělé ohlasy doma i v zahraničí.