Matrix Club - Jihlava

Na začátku

Říká se jim „brownfields“. Jde o bývalé tovární, skladovací nebo třeba vojenské budovy, které če-kají na svůj nový „život“.

matrix-club3
Investice do fitness projektu je jedno z nejlepších byznys řešení pro tyto rozlehlé nevyužité prostory s neopakovatelným geniem loci.

Budova, ve které dnes najdete Matrix Club Jihlava, patřila kdysi k továrnímu komplexu Tesly.

Investoři si přáli vytvořit projekt, který bude skutečně zajímavý nejen svým vybavením, ale hlavně komlexností a vysokou kvalitou služeb.

Záhy bylo jasné, že tlak bude vyvíjen zejména na nadstandardní vybavení za přiměřené ceny.

Portfolio vybavení se skládalo přesně tak, aby žádané položky nabízely jedinečný standard, jako třeba běhací pásy MATRIX nejvyšší řady T7xi.

Velký důraz byl kladen na rozsáhlou kardio zónu, která byla rozdělena do několika etap tak, aby zhruba do 3 let byla kardio zóna MATRIX Club bezesporu nejatraktivnější na celé Vysočině.

matrix-club-volne-vahy

Realizace

matrix-club-funckni
Matrix Club, který je zároveň wellness studiem, nese název nejdynamičtěji rostoucího fitness výrobce na světovém trhu. Stroje MATRIX tvoří v klubu ucelené zóny, uspořádané pro větší efekt tréninku a lepší využití prostoru i času.

Při projektování jsme neopomněli ani úchvatný výhled na město. Díky rozloze 1000 m2 a rozložení fitness do pěti velkých zón pojme MATRIX CLUB jakékoliv druhy cvičení.

Kromě funkční zóny vybavené nářadím Escape, TRX, GUN-eX, Total Gym – GTS aj. jsou pro klienty připraveny sály na oblíbené skupinové lekce.

Absolutní chloubou klubu je sál na Indoor Cycling s koly premium TOMAHAWK IC7 s měřením Watt i dalších špičkových technologií. Sály, posilovna i silová zóna jsou opatřeny sportovní podlahou, která splňuje specifické požadavky pro vlastní cvičební režim i maximální komfort cvičenců.

Po celou dobu realizace vlastní stavby se trenéři vzdělávali v 3DFA a po instalaci funkční zóny a vybavení sálů pro skupinové cvičení proběhlo i několik školení in-house. Absolutní špičkou ve vzdělávání bylo školení ICG v překrásném studiu Indoor Cycling s velkoplošnou projekcí My Ride od TOMAHAWK.‘

matrix-club-indoor

Kdo chce skutečně vidět a vědět, kam se ubírá moderní Spinning, měl by vyrazit na lekci do MATRIX Clubu Jihlava.

Výsledek

matrix-club-cardio
Už od prvních dnů se MATRIX Club Jihlava může pyšnit velmi vysokou návštěvností. Není divu. Je úplně jiný. Nic tady nedělají polovičatě.

V MATRIX Clubu v současné době nabízejí ucelenou nabíd-ku služeb v sektoru fitness na špičkové světové úrovni.

3D FITNESS je právem hrdé na realizaci to-hoto projektu, který považuje za splněný sen majitelů i klientů.

Slova spokojeného klienta

Matrix Club Jihlava

„Volali jsme i konkurenci. Ta nás ale po telefonu skoro uspala! Kdežto aktivní přístup pana Jirčíka, snaha se hned sejít a co nejdřív se pustit do práce, na samotném začátku nejspíš rozhodla. Výsledkem jsme nadšeni a ve spolupráci dál intenzivně pokračujeme.“

Aleš Pánek, investor
www.matrix-club.cz

Jsme připravení. Kdykoliv budete mít dotaz či budete plánovat realizovat nové fitness centrum. Modernizujete stávající prostory nebo vytváříte novou funkční zónu? Sháníte stroje či jiné fitness vybavení? Kontaktujte nás. Připravíme pro vás fitness na klíč.  Vaše sny změníme v reálný fitness projekt a za 48 hodin představíme celé řešení.

Poptavka realizace fitness centra od 3D FITNESS: 7 kroků, jak vám pomůžeme při realizaci posilovny se světovým fitness vybavením a know-how