MATRIX CLUB - Jihlava

NA ZAČÁTKU

Říká se jim „brownfields“. Jde o bývalé tovární, skladovací nebo třeba vojenské budovy, které čekají na svůj nový „život“. A nový život dostala také jihlavská budova, která kdysi patřila k továrnímu komplexu Tesly. Dnes  zde najdeme vyhlášený MATRIX Club Jihlava s ucelenou nabídkou fitness služeb na špičkové světové úrovni a wellness studio. Už od prvních dní se MATRIX Club může pyšnit velmi vysokou návštěvností.

REALIZACE

Investoři si přáli vytvořit projekt, který bude zajímavý nejen svým vybavením, ale hlavně komplexností a vysokou kvalitou služeb. Tlak byl vyvíjen zejména na nadstandardní vybavení za přiměřené ceny. Po celou dobu realizace se trenéři vzdělávali v 3D FITNESS AKADEMII a po instalaci funkční zóny a vybavení sálů pro skupinové cvičení proběhlo i několik školení in-house. 3D FITNESS považuje tento projekt za splněný sen jak majitelů tak i klientů.

VÝSLEDEK

Velký důraz byl kladen na rozsáhlou kardio zónu. Profesionální stroje MATRIX tvoří v klubu ucelené zóny, uspořádané pro větší efekt tréninku. Najdeme zde např. běhací pásy MATRIX nejvyšší řady T7xi. Při projektování se počítalo i s úchvatným výhledem na město. Díky rozloze 1000 m2 a rozložení fitness do pěti velkých zón pojme MATRIX CLUB jakékoliv druhy cvičení. Kromě funkční zóny vybavené nářadím Escape, TRX, GUN-eX, Total Gym – GTS aj. jsou pro klienty připraveny sály na oblíbené skupinové lekce. Absolutní chloubou klubu je sál na Indoor Cycling s koly premium TOMAHAWK IC7 s měřením Watt i dalších špičkových technologií. Sály, posilovna i silová zóna jsou opatřeny sportovní podlahou, která splňuje specifické požadavky pro vlastní cvičební režim a maximální komfort.

mozaika Jihlava2

HODNOCENÍ KLIENTA

Volali jsme i konkurenci. Ta nás ale po telefonu skoro uspala! Kdežto aktivní přístup pana Jirčíka, snaha se hned sejít a co nejdřív se pustit do práce, na samotném začátku nejspíš rozhodla. Výsledkem jsme nadšeni a ve spolupráci dál intenzivně pokračujeme.

Aleš Pánek, Investor

 

Realizace MATRIX CLUB Jihlava

 

 

Kompletní fotogalerie MATRIX CLUB fitness :

Jsme připravení. Kdykoliv budete mít dotaz či budete plánovat realizovat nové fitness centrum. Modernizujete stávající prostory nebo vytváříte novou funkční zónu? Sháníte stroje či jiné fitness vybavení? Kontaktujte nás. Připravíme pro vás fitness na klíč.  Vaše sny změníme v reálný fitness projekt a za 48 hodin představíme celé řešení.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit