FITNESS URAL - Sokolov

Na začátku

Fitness Ural byl výjimečný projekt od samého začátku. Nevyužívaný prostor doslova ožil. Privátní záměr vybudovat moderní a komerčně úspěšné fitness centrum dokonale klapnul.

Fitness Ural

„Klient si přál vybudovat opravdu komplexní centrum, které by poskytovalo možnost tréninku a pohybu širokému spektru cvičenců“

upřesňuje původní zadání Miroslav Jirčík,
jednatel 3D FITNESS.

„Věděli jsme, že budeme budovat špičkové fitness centrum, ve kterém klienti najdou sály pro skupinové lekce, pěknou kardio zónu, rozsáhlou silovou zónu a pestrou skladbu izolovaných strojů. Bezesporu dominantou celého centra mělo být atraktivní řešení prostoru pro funkční trénink.“

Realizace

3D FITNESS stojí za celou realizací FITNESS URAL. Na počátku jsme navrhli detailní prostorové řešení. Zpracovali jsme náhledy na každý detail centra.

Pravidelně jsme se zúčastňo-vali kontrolních dnů a konzultovali jednotlivé dílčí kroky celé stavby.

Dohlíželi jsme na vlastní realizaci stavebních prací a ve stejném čase jsme pracovali na vzdělávání celého týmu trenérů a lektorů. Partnersky jsme vylaďovali rezervační systém či šatní skříňky.

ural3
Fitness Ural
3D FITNESS instalovalo v prostorách Fitness URAL více než 50 strojů značky MATRIX. Kardio zóna obsahuje více než 20 strojů řady MATRIX 5x.

Srdcem funkční zóny je multi-funkční tréninkové stanoviště FTS. Podlaha ve funkční zóně je značky PAVIGYM. Pro opravdu náročné klienty a špičkové osobní trenéry jsou připravena dvě stanoviště GTS TOTAL GYM.

Nechybí ani pověšené kruhy či další vybavení pro cross trénink. Závěsný systém TRX mohou návštěvníci využívat v prostorách fitness a funkční zóny, stejně jako v sálech pro skupinové lekce.

Dalších pomůcek a cvičebního náčiní značky ESCAPE FITNESS jsou řádově desítky.

Ve vybavení sálů pak nechybí pomůcky pro Fitbox, Piloxing, 3D Pump, funkční trénink nebo oblíbené taneční lekce.

Mnoho věcí jsme vyráběli na míru do daného prostoru. Konstrukce na TRX, rampy na funkční trénink, FTS, konzole s pohybem pro boxovací pytle atd.

ural4

Realizace Fitness Ural v Sokolově

Výsledek

Bývala tu prodejna a sklad nábytku. Teď „na Uralu“ tepe místo, ve kterém si každý člověk, který miluje pohyb, najde to svoje. Podnikatelský záměr majitelů byl velkorysý – fitko, které by obstálo v kterémkoliv městě Evropy.

A přesně takové teď mají v Sokolově. Vyjmenovat všechny možnosti, které Fitness Ural nabízí klientům přicházejícím za aktivním odpočinkem, by znamenalo seznam o desítkách položek.

Fitness URAL získal v prestižní anketě Fitness roku 2015 skvělou stříbrnou medaili.

ural5

Fitness zóna


Silová zóna


Slova spokojeného klienta

Fitness Ural Logo
certifikat

Jsme velmi rádi, že jsme z firem, které na našem trhu působí, vybrali právě 3D FITNESS. Nejdříve jsme vybírali podle recenzí a následně jsme si prohlédli některé realizované projekty a výběr byl jasný. S panem Jirčíkem byla od začátku vynikající spolupráce. Všechno, na čem jsme se domluvili, splnil s nadšením a ochotou.

Ještě dnes, kdy je Fitness Ural v plném provozu, s námi neustále komunikuje a je vždy připraven pomoci a poradit. Celý tým 3D FITNESS je skvělý a ochotný. Pokud si někdo chystá otevřít nebo zrenovovat stávající fitness, vřele doporučuji.

Romana Jíšová, provozovatelka.
www.fitnessural.cz

Jsme připravení. Kdykoliv budete mít dotaz či budete plánovat realizovat nové fitness centrum. Modernizujete stávající prostory nebo vytváříte novou funkční zónu? Sháníte stroje či jiné fitness vybavení? Kontaktujte nás. Připravíme pro vás fitness na klíč.  Vaše sny změníme v reálný fitness projekt a za 48 hodin představíme celé řešení.

Poptavka realizace fitness centra od 3D FITNESS: 7 kroků, jak vám pomůžeme při realizaci posilovny se světovým fitness vybavením a know-how