Fitness for Joy Praha

Na začátku

Dnešní spolumajitelé Fitness for Joy mnoho let působili jako lektoři a trenéři v různých předních fitness centrech v Praze. Jenže nikde nebyli stoprocentně spokojeni.

Jak tvrdí, pokaždé se našlo něco, co by si přáli řešit jinak. Vlastní studio chtěli už dávno, aby mohli uplatnit originální koncept rodinného fitness pro své zavedené klienty i všechny z Modřan a okolí, kteří se chtějí hýbat.

„Realizace s 3DFITNESS Žamberk pro nás byla jasná volba,“ tvrdí spolumajitel fitness, Michal Dolejš.

Fitness for Joy Praha

Realizace

Fitness for Joy
3D FITNESS vytvořilo projekt doslova od A do Z. Již od první vizualizace jsme byli s investory na stejné vlně.

Vypořádat jsme se museli především s nestandardně členěným a velmi stísněným prostorem.

Řešení, které vyhovuje klientům i majitelům studia a jejich personálu, se však našlo. Přízemí „zabraly“ špičkové stroje MATRIX upořádané do jednotlivých zón, včetně například schodišťového trenažéru ClimbMill v kardio zóně.

Z pohledu majitele fitness centra jde o senzační možnost nabídnout klientům zpestření tréninku. A to je bonus doslova k nezaplacení, protože lidé, kteří se baví, se rádi vracejí!

V prvním patře jsou sály pro funkční trénink a skupinové lekce. Majitelé jsou mladí lidé sázející na moderní trendy, jako je například funkční trénink s TRX a další směry.

Podstatné je pro ně také soustavné profesní vzdělávání týmu.

joy4

Výsledek

joy3
Na to, jak „šlape“ Fitness for Joy, je radost se dívat.

Myšlenku vybudovat úspěšné rodinné fitko s pevnými vazbami s klienty se podařilo 100 % naplnit ve velmi krátkém čase.

Svůj osobitý přístup a know-how mohou majitelé opřít o špičkové vybavení a nářadí. Nic z toho, co si přáli ve studiu mít, nechybí.

Personál se neustále vzdělává prostřednictvím kurzů 3D FITNESS v akademii 3DFA i jinde.

Slova spokojeného klienta

joy-logo

Líbí se nám přístup 3D FITNESS ke všemu, co s oborem souvisí. Od vzdělávání – sami jsme absolvovali v rámci 3DFITNESS Academy řadu školení a dál v nich hodláme pokračovat – až po absolutní profesionalitu při realizaci. Když se po našem fitness rozhlédnete, vidíte, že je všechno na špičkové úrovni. A navíc nové, neotřelé, barevné.“

Michal Dolejš, spolumajitel
www.fitnessforjoy.cz

Jsme připravení. Kdykoliv budete mít dotaz či budete plánovat realizovat nové fitness centrum. Modernizujete stávající prostory nebo vytváříte novou funkční zónu? Sháníte stroje či jiné fitness vybavení? Kontaktujte nás. Připravíme pro vás fitness na klíč.  Vaše sny změníme v reálný fitness projekt a za 48 hodin představíme celé řešení.

Poptavka realizace fitness centra od 3D FITNESS: 7 kroků, jak vám pomůžeme při realizaci posilovny se světovým fitness vybavením a know-how