Reference

Realizovaná fitness centra

3D FITNESS je společnost založená na mnohaletých zkušenostech opírajících se o spolupráci s lídry světového fitness.

Jsme na trhu jedineční – navrhujeme řešení, školíme personál, dodáváme vybavení. Váš fitness sen je naše práce a poslání. Přeměnili jsme již mnohé myšlenky na úspěšné fitness projekty.

Podívejte se na fotografie z našich realizací. Na tohle všechno jsme pyšní:
kompletní galerie

Jsme připravení. Kdykoliv budete mít dotaz či budete plánovat realizovat nové fitness centrum. Modernizujete stávající prostory nebo vytváříte novou funkční zónu? Sháníte stroje či jiné fitness vybavení? Kontaktujte nás. Připravíme pro vás fitness na klíč.  Vaše sny změníme v reálný fitness projekt a za 48 hodin představíme celé řešení.

FITNESS URAL – Sokolov

FITNESS URAL - Sokolov

V prostorách Fitness URAL jsme intalovali více než 50 strojů značky MATRIX. Kardio zóna obsahuje více než 20 strojů řady MATRIX 5x.
Matrix Club – Jihlava

Matrix Club - Jihlava

Investoři si přáli vytvořit projekt, který bude skutečně zajímavý svým vybavením, komlexností a vysokou kvalitou služeb.
Fitness club Freedom – Hustopeče

Fitness club Freedom - Hustopeče

Klientům z jižní Moravy se otevřel atraktivní, komplexní klub. Je zcela nadčasový a plně využívá potenciál celé budovy.
FITNESS KLOKAN – České Budějovice

FITNESS KLOKAN - České Budějovice

Zadání znělo vybudovat jedinečnou arénu funkčního tréninku, vyrobit FTS konstrukci na míru a zajistit základní kardio vybavení.
Fitness for Joy Praha – Modřany

Fitness for Joy Praha – Modřany

Vytvořilo jsme projekt doslova od A do Z. Vypořádat jsme se museli s nestandardně členěným a velmi stísněným prostorem.
BUDUFit – Ostrava

BUDUFit - Ostrava

Špičková zóna funkčního tréninku s efektivně využitým každým metrem místa a stanoviště pro specifický trénink.
Asports Hemský – Pardubice

Asports Hemský - Pardubice

Dlouholetý hráč Pardubic, trenér a manažer klubu a trenér mistrů světa v in-line hokeji poptával realizaci zóny funkčního tréninku.
AQUACENTRUM – Pardubice

AQUACENTRUM - Pardubice

Toto fitness patří k nejvyhledávanějším ve městě. Funkční zóna splňuje přesně to, co se od ní očekává a je energií celého fitka.
Centrum pohybové medicíny

Centrum pohybové medicíny

V centru pohybové medicíny naleznete GRAVITY®, TRX® a další nářadí, které pomáhá sportovcům ve skvělých výkonech.

Jak vidíte, splnili jsme sen mnoha lidem - majitelům i lidem, co chtějí žít zdravým způsobem života. Je tolik možností, které můžete nabídnout okolí s novým fitness centrem. Jsme pro vás partnerem. Naše bohaté zkušenosti vám rádi předáme. Naší prioritou je okouzlující a funkční řešení fitness center. Design, vybavení, špičkový servis, dokonalý systém školení. Svým klientům nasloucháme a jejich sny jsou naše výzva. Baví nás vymýšlet netradiční realizace, které se zároveň opírají o spolupráci s lídry světového fitness.

Proč do toho jít s námi?

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

15 let ve světě fitness

Nikdy jsme nezpomalili a nechceme polevovat

Už jsme to dokázali mnohokrát. Změnili jsme staré nákupní centrum na fitness nabité energií, postavili fitness pro zamilovanou dvojici trenérů, vtěsnali studio do prostor, kam se zdánlivě nemohlo vejít. Kdekoliv budete chtít, tam fitness společně postavíme.

3D FITNESS

Zrealizovali jsme desítky fitness center po Česku i Slovensku. Chcete vědět ideální postup spolupráce?

časová osa

Došli jste až sem. Možná tedy plánujete realizovat nové fitness centrum. Možná modernizujete stávající prostory nebo vytváříte novou funkční zónu. Sháníte stroje či jiné fitness vybavení? Kontaktujte nás. Připravíme pro vás fitness na klíč. Vaše sny změníme v reálný fitness projekt a za 48 hodin představíme celé řešení.

 

Poptavka realizace fitness centra od 3D FITNESS: 7 kroků, jak vám pomůžeme při realizaci posilovny se světovým fitness vybavením a know-how