Reference

Realizovaná fitness centra

3D FITNESS je společnost založená na mnohaletých zkušenostech opírajících se o spolupráci s lídry světového fitness.

Jsme na trhu jedineční – navrhujeme řešení, školíme personál, dodáváme vybavení. Váš fitness sen je naše práce a poslání. Přeměnili jsme již mnohé myšlenky na úspěšné fitness projekty.

Podívejte se na fotografie z našich realizací. Na tohle všechno jsme pyšní:
kompletní galerie

Jsme připravení. Kdykoliv budete mít dotaz či budete plánovat realizovat nové fitness centrum. Modernizujete stávající prostory nebo vytváříte novou funkční zónu? Sháníte stroje či jiné fitness vybavení? Kontaktujte nás. Připravíme pro vás fitness na klíč.  Vaše sny změníme v reálný fitness projekt a za 48 hodin představíme celé řešení.

TENIS-CENTRUM DTJ – Hradec Králové

TENIS-CENTRUM DTJ - Hradec Králové

Vytvořili jsme velmi kvalitní kardio zónu s prémiovými stroji MATRIX a atraktivní funkční zónu s profesionální konstrukcí FTS na míru.
SHAPE CORP. – Plzeň

SHAPE CORP. - Plzeň

Nový prostor jsme realizovali od A do Z. Na relativně malý prostor se muselo vejít velké množství profesionálních fitness strojů.
BOSCH – Praha

BOSCH - Praha

Moderní komplex nabízí špičkové podmínky pro efektivní pracovní činnost, ale také pestrou paletu volnočasových aktivit.
MATRIX CLUB – Jihlava

MATRIX CLUB - Jihlava

V MATRIX Clubu najdeme rozsáhlou kardio zónu s profesionálními stroji MATRIX, v ucelených zónách pro větší efekt tréninku.
FITNESS URAL – Sokolov

FITNESS URAL - Sokolov

V prostorách Fitness URAL jsme instalovali více než 50 strojů značky MATRIX. Kardio zóna obsahuje více než 20 strojů řady MATRIX 5x.
FITNESS CLUB FREEDOM – Hustopeče

FITNESS CLUB FREEDOM - Hustopeče

Tým 3D FITNESS tento projekt realizoval od A do Z. Chloubou kardio sálu je schodiště a profesionální běhací pásy MATRIX.
FITNESS KLOKAN – České Budějovice

FITNESS KLOKAN - České Budějovice

Základem řešení byla zóna GRAVITY on Total Gym®, profesionální stroje MATRIX, funkční stanoviště FTS a další vybavení
FITNESS FOR JOY – Praha Modřany

FITNESS FOR JOY - Praha Modřany

3D FITNESS vytvořilo projekt doslova od A do Z. Přízemí „zabraly“ špičkové stroje MATRIX chytře uspořádané do jednotlivých zón.
Centrum pohybové medicíny

Centrum pohybové medicíny

V centru pohybové medicíny naleznete GRAVITY®, TRX® a další nářadí, které pomáhá sportovcům ve skvělých výkonech.
AQUACENTRUM – Pardubice

AQUACENTRUM - Pardubice

Toto fitness patří k nejvyhledávanějším ve městě. Funkční zóna splňuje přesně to, co se od ní očekává a je energií celého fitka.
Asports Hemský – Pardubice

Asports Hemský - Pardubice

Dlouholetý hráč Pardubic, trenér a manažer klubu a trenér mistrů světa v in-line hokeji poptával realizaci zóny funkčního tréninku.
BUDUFit – Ostrava

BUDUFit - Ostrava

Špičková zóna funkčního tréninku s efektivně využitým každým metrem místa a stanoviště pro specifický trénink.

Jak vidíte, splnili jsme sen mnoha lidem - majitelům i lidem, co chtějí žít zdravým způsobem života. Je tolik možností, které můžete nabídnout okolí s novým fitness centrem. Jsme pro vás partnerem. Naše bohaté zkušenosti vám rádi předáme. Naší prioritou je okouzlující a funkční řešení fitness center. Design, vybavení, špičkový servis, dokonalý systém školení. Svým klientům nasloucháme a jejich sny jsou naše výzva. Baví nás vymýšlet netradiční realizace, které se zároveň opírají o spolupráci s lídry světového fitness.

Proč do toho jít s námi?

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

15 let ve světě fitness

Nikdy jsme nezpomalili a nechceme polevovat

Už jsme to dokázali mnohokrát. Změnili jsme staré nákupní centrum na fitness nabité energií, postavili fitness pro zamilovanou dvojici trenérů, vtěsnali studio do prostor, kam se zdánlivě nemohlo vejít. Kdekoliv budete chtít, tam fitness společně postavíme.

3D FITNESS

Zrealizovali jsme desítky fitness center po Česku i Slovensku. Chcete vědět ideální postup spolupráce?

časová osa

Došli jste až sem. Možná tedy plánujete realizovat nové fitness centrum. Možná modernizujete stávající prostory nebo vytváříte novou funkční zónu. Sháníte stroje či jiné fitness vybavení? Kontaktujte nás. Připravíme pro vás fitness na klíč. Vaše sny změníme v reálný fitness projekt a za 48 hodin představíme celé řešení.