7 kroků k úspěšnému fitness

O vaše fitness se postaráme jako o naše vlastní

Splníme vám sen o vlastním fitness

Svěřte nám svůj sen a my ho proměníme v realitu. Co si lze představit, lze zrealizovat.

Toužíte po vlastním fitness? Už jsme to dokázali mnohokrát… Změnili jsme staré nákupní centrum na fitness nabité energií, postavili fitness pro zamilovanou dvojici trenérů, vtěsnali studio komfortně do prostor, kam se zdánlivě nemohlo vejít. Zútulnili jsme obrovské haly, nastěhovali fitness do několika pater, suterénu, aquaparku…

Realizace Fitness Ural v Sokolově

Spolupracujte s námi v 7 krocích

Kdekoliv ho budete chtít, tam ho společně postavíme. Řešení vždy existuje, finančním možnostem na míru.
časová osa

1. Konzultujeme

Na počátku společného projektu se osobně setkáme. Sdělíte nám všechny své představy a očekávání. Plánujete vybudovat nové fitness centrum? Chcete vylepšit, zmodernizovat stávající studio?

Seznámíme se s možnostmi a dispozicemi projektu. Ujasníme si rozsah spolupráce a určíme si časový harmonogram prací.

Návrh fitness studia

2. Navrhneme řešení projektu

Jak zrealizovat fitness centrum

Velmi detailně rozpracujeme všechny dílčí části projektu včetně kardio zóny, silového prostoru, zóny funkčního tréninku a prostoru pro osobní trenéry. Vytvoříme ucelený grafický návrh fitness centra, klubu či studia v prostorové 2D nebo 3D vizualizaci.

Předložíme dlouhodobý koncept pro školení instruktorů a trenérů. Na základě navrženého řešení a rozpočtu bude vytvořena komplexní nabídka 3D FITNESS.

3. Financování a termín dodání

Dle finálního znění cenové nabídky vypracujeme několik možností financování.

Formu i rozsah vytvoříme individuálně podle vašich potřeb. Pro financování využíváme vlastní zdroje společnosti nebo finanční instituce, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Pro rychlý průběh realizace sestavíme podrobný časový plán etap. Naší hlavní zodpovědností je načasování dodávek, služeb a instalace.

Financování fitness projektu

4. Realizujeme a instalujeme

Servis fitness centra

Instalace probíhá v dohodnutých termínech. Naší prioritou je vaše spokojenost. Propracovaný harmonogram instalace doplňujeme profesionálně provedenou prací.

Zodpovídáme za pokládky podlahy, instalaci nástrojů a nářadí. Ručíme za umístění všech grafických prací a reklamních ploch.

5. Školení a vzdělávací programy

Kdy bude vaše studio opravdu úspěšné? Doveďte vaše klienty ke spokojenosti z výsledků tréninku. Nezbytnou stránkou správného provádění cvičebního programu je vedení profesionálně školenými trenéry a instruktory.

Vzdělávání instruktorů a trenérů zajišťují naši master trenéři s plnou certifikací od nadnárodních vzdělávacích asociací.

Fitness školení a kurzy

6. Otevřeme centrum

Den “D” – slavností otevření nového centra či spuštění nového cvičebního programu – musí být vždy významnou událostí v celém realizačním procesu.

Zahájení provozu každé nové realizace otevře atraktivní show. Náš tým master trenérů či realizační tým zajistí odbornou prezentaci nářadí a cvičebních programů.

7. Spolupracujeme

Slavnostním otevřením centra proces projektu zdaleka nekončí. Vše nové začíná a my jsme si této velmi náročné etapy dobře vědomi. Brzy po otevření fitness centra realizujeme další setkání.

Zde vytvoříme a jasně definujeme nově vznikající potřeby klubu. Společně vytvoříme plán vzdělávání a školení pro trenéry a instruktory.

Garantujeme servis do 24 hodin či v co nejkratší možné době. Náš vyškolený servisní tým zajistí klidný provoz centra a ušetří vám zbytečné nepříjemnosti a stresové okamžiky.

Servis fitness centra

Pro váš fitness sen

Jsme patnáct let ve světě fitness. Nikdy jsme nezpomalili a nechceme polevovat.

Nemůžeme se zastavit, protože pak bychom svým klientům nemohli s čistým svědomím nabízet to nejlepší. Máme jedinečné know-how, zkušenosti i tým. Zastupujeme špičkové značky a sortiment dál rozšiřujeme. Do 24 hodin jsme na místě, do tří dnů máte první návrhy a vizualizace projektu na stole.

Sny přece nepočkají.