Najdete nás na Facebooku
Zajdete si jednou za čas dát pořádně do těla na hodinu aerobiku, spinningu, či jiných pohybových aktivit? Nebo dokonce tyto lekce navštěvujete pravidelně? Pak jistě víte, že jejich nedílnou součástí je hudba. Její správný výběr však není zdaleka tak jednoduchý, jak by se mohlo na první pohled zdát.
Číst dál...
Nejen osobní trenéři stále více zařazují do svého tréninku nářadí kettlebells. Cvičenís nimirozvíjí sílu a zároveň vytrvalost, čímž dělá toto nářadí zcela unikátním.
Číst dál...
Jednoduchý popruh, který se dá zavěsit kdekoliv, za konstrukci na hřišti, za dveře ve Vašem pokoji či kdekoliv ve Vaší tělocvičně. Po celou dobu cvičení využíváte pouze váhu vlastního těla a intenzitu ladíte úhlem naklonění oproti zavěšení Vašeho TRX. Závěsný systém TRX byl původně vytvořen americkým námořnictvem pro tréninky mimo základnu.
Cítíte, že je ta pravá chvíle odložit činky a odpočinout si také od stálého používání strojů? Co takhle na chvíli zapojit do Vašeho tréninku váhu Vašeho těla jako hlavního odporu pro intenzitu Vašeho tréninku.
Pojďte dnes společně s námi vyzkoušet TRX, unikátní novinku vstupující na český trh, která si ve světě již své pevné místo vydobyla.
V listopadu proběhl v Benicích u Prahy I. Fitness kongres v České republice. Během celého letošního roku se sportovní instruktoři, jednatelé sportovních klubů i široká veřejnost mohli velmi často v odborných časopisech či na odborných serverech setkávat s upoutávkami na událost roku: Multitrax convention a Fitness expo „Pohyb a zdraví 2008“.
V poslední době se stále častěji na našich sportovištích setkáváme s termínem funkční trénink. Pod tímto pojmem si osobní trenéři i provozovatelé někdy představují velmi rozdílné formy tréninku. 3D Fitness na letošním kongrese dne 12.11. 2011 v Praze 10 –Benicích, představí všechny současné formy pod vedením renomovaných světových odborníků.
Číst dál...

Vojenský dril nebo elegantní houpání se na laně? Toto cvičení obsahuje trochu od obojího, vyrýsované křivky zaručí trvrďákům i křehulkám...
Nová tvář skupinového cvičení PUMP fx právě přichází…
Ideální kombinace aerobního cvičení a silového tréninku s nakládací činkou.
Nová tvář skupinového kondičního cvičení vstupuje do českých aerobních sálů a sportovních klubů. Číst dál...
GRAVITYSystem od efi Sports Medicine GRAVITYSystem (dále GTS) Jste jedním z těch, kdo se již několikrát setkal s termínem GRAVITY, a stále nevíte, o co se jedná?
Dovolte nám nyní představit zcela unikátní koncept řešení funkčního tréninku, který do rukou osobních trenérů přivádí obrovský počet nových klientů a plní sály skupinových lekcí.
| 3D FITNESS s.r.o. |
| Kostelní 74, 564 01 Žamberk |
| Czech Republic |
| Tel.: +420 605 941 667 |
| Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. |
| Website: www.3dfitness.cz |