H-centrum Pardubice: skvělé zázemí a nové fitness z dílny 3D FITNESS

Za fitness a různorodým sportovním vyžitím se můžete vydat v Pardubicích do H-centra, kde najdete vysokou kvalitu služeb, osobní přístup ke členům a skvělé sportovní vybavení. Kdo zamíří rovnou do fitness centra, toho jistě potěší, že nedávno proběhla renovace a nyní se tento prostor může pochlubit špičkovým zázemím s profesionálním vybavením. Jsme hrdí, že tým 3D FITNESS opět udělal radost všem fitness nadšencům a lidem milujícím pohyb.

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (1 of 69)

Už v minulosti jsme pro H-centrum vytvořili menší konstrukci z naší dílny, ale nyní mělo jít o větší projekt. O celkovou revitalizaci fitness centra, kterému jsme chtěli dodat nový vítr do plachet. Majitel si přál větší prostor pro silovou zónu. Čili ubrat více původních strojů a vytvořit větší prostor pro cvičení s volnými váhami.

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (6 of 69)

Pro novou silovou zónu jsme navrhli multifunkční stojan na dřepy, který se stal dominantním prvkem. Vytvořili jsme ho na míru, a to přímo v barvách H-centra – červené, černé a šedé, aby do interiéru zapadal. Pro silový i trochu crossfitový trénink jsme dodali kvalitní kotouče a nové osy značky Escape.

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (3 of 69)

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (5 of 69)

Následoval malý sál určený funkčnímu tréninku. Zde jsme rozšířili funkční zónu a pro více způsobů a variant cvičení jsme přidali konstrukce, hrazdy i multifunkční žebříky. Každý si zde jistě najde to pravé.

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (11 of 69)

Skvělý trénink s vahou vlastního těla nabízí profesionální fitness stroje Total Gym. Proto jsme s ním počítali i zde v H-centru. Total Gym řady Elevate tak zlepšil celkové zázemí pro trénink s vlastní vahou cvičence a umožnil větší variabilitu cvičení.

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (9 of 69)

Při tréninku se nesmí zapomínat nejen na rozehřátí před cvičením, ale i na kvalitní protažení po něm. Proto jsme rozšířili strečinkovou zónu, kde si každý protáhne namožené svaly, zklidní dech a připraví se harmonicky na další pokračování svého dne. Třeba v privátním SPA nebo na masáži, které H-centrum také nabízí.

Realizace Pardubice, Poděbrady, Praha BB, Benešov_web (8 of 69)

H-centrum Pardubice byste našli v části Staré Hradiště poblíž Fáblovky. Je zde obrovské sportovní vyžití a kromě fitness centra si zde přijdou na své i tenisti, florbalisti či volejbalisti. Horolezci ocení skvělou horolezeckou stěnu a bouldering a nechybí ani bowlingové dráhy či cvičební sály pro Spinning, Pilates, Jógu a mnohé další aktivity.

(Navštívili jste 92 x // dnes jen 1 x)

Staňte se našimi skalními fanoušky a pošlete článek dál. Uděláme 10 burpees navíc.

Publikováno: 5.11.2017

Tohle už jste četli?

  • Pilates cviky pro začátečníkyPilates cviky pro začátečníky • za týden 68x • Pilates je cvičení pro zdraví a krásné držení těla. U pilates nezáleží na vašem věku ani proporcích. Každý cvičí podle své kondice a možností. Jde o desítky let prověřené a propracované cvičení, které využívají také mnohé celeb...
  • Švihadlo - 55 způsobů jak skákat a zhubnoutŠvihadlo – 55 způsobů jak skákat a zhubnout • za týden 52x • Patří švihadlo mezi retro pomůcky, dávno převálcované novinkami? Nebo má ve světě fitness stále co "říct"? Druhá možnost je správně. Švihadla mají mnoho pozitivních účinků a kromě zlepšení koordinace, rychlosti a výbušnosti pomoho...
  • 3D FITNESS Kongres Pohyb a zdraví 2018 rozhýbal Olomouc3D FITNESS Kongres Pohyb a zdraví 2018 rozhýbal Olomouc • za týden 38x • 3D FITNESS Kongres Pohyb a zdraví 2018 je za námi. Letos se konal poprvé na Moravě, v malebně krásné Olomouci a všichni si ho náležitě užili.