GUN-eX lana: 5 výhod, proč s nimi trénovat

GUN-eX® je jeden z nejuniverzálnějších tréninkových nástrojů, které jsou dnes k dispozici. Jedná se o první a zcela originální pružné lodní lano a sprint systém v jednom. Poskytuje trénink celého těla s cílem zlepšit sílu, dynamiku, rychlost a flexibilitu. Je používán olympioniky a profesionálními sportovci z celého světa.

Lana jsou ručně šitá ze stejného materiálu, ze kterého jsou i lana zachytávající stíhačky na letadlových lodích. Takže vydrží opravdu VŠECHNO. v průběhu intenzivního tréninku s GUN-eX® Training System zapojíte prakticky všechny svaly, velmi účinně posilujete především Core.

gun ex

Přinášíme vám 5 největších výhod tréninku s GUN-eX lany:

1. Vyšší kardiovaskulární kapacita

Pokud jde o kardio, přemýšlejte o tréninku s GUN-eX lanem jako o sprintu pro horní část těla. Pohyby vysoké rychlosti, které jsou pro cvičení s lany typické, posunou váš kardiovaskulární výkon rychle kupředu.

2. Maximální spalování

Čím větší práci musí malé svaly vykonávat, tím rychlejší jsou kalorické výdaje. Díky rychlému pohybu předloktí, bicepsů, tricepsů a ramen spálíte velké množství kalorií za krátkou dobu.

3. Změny v poměru svalů a tuků

Pokud chcete ztratit tuk a budovat svaly, přidáním GUN-eX lan do vaší tréninkové rutiny si obrovsky pomůžete. Lana pomáhají pálit tuky a budovat svalstvo ve stejnou dobu. Zařaďte je na konec tréninku a buďte si jistí, že díky tomuto všestrannému nástroji budete pálit více kalorií ještě dlouho po ukončení samotného cvičení.

gunex_45finalcrop

4. Lepší časování a koordinace

GUN-eX lana jsou skvělá pro sportovce, kteří chtějí zlepšit časování a koordinaci. Chcete, aby vyhovovala i vysokým nárokům kladeným na atletický trénink? Přidejte skoky, kleky a výpady vpřed i vzad.

5. Posílení duševní houževnatosti

Podceňovat by se neměla ani důležitost duševní houževnatosti. Právě ta je významným faktorem, který pomáhá překlenout zdánlivě nepřekonatelné překážky a udržovat si přitom pozitivní nadhled. Intenzivní trénink se zapojením lan testuje vaši duševní houževnatost bez toho, že byste museli skutečně padnout na kolena (v přeneseném slova smyslu). Navíc GUN-eX® Training System sbalíte do batohu nebo sportovní tašky a pocestuje s vámi kamkoliv, kde se rozhodnete na sobě pracovat.

Zkuste školení

Pokud jste ještě nezkoušeli trénink s lany, určitě ho vyzkoušejte. Existuje mnoho druhů a můžete trénovat jak sami, tak ve dvojici nebo v menších trénikových skupinách. Po určité době sami uvidíte, jaký pozitivní vliv to na vás má. Pokud máte zájem o profesionální školení, pod vedením Ondřeje Kredby, zkuste GUN-eX STRENGTH & POWER v naší 3D FITNESS Academy. Pro majitele fitness center a instruktory osobního tréninku a fitness je zařazení GUN-eX lan ideální pomůckou, díky které udělají trénink pro své klienty zajímavější.

Podívejte se, jak takový trénink může vypadat v podání našich kolegů z 3D FITNESS Academy.

(Navštívili jste 51 x // dnes jen 1 x)

Staňte se našimi skalními fanoušky a pošlete článek dál. Uděláme 10 burpees navíc.

Publikováno: 31.1.2018

Tohle už jste četli?

  • Pilates cviky pro začátečníkyPilates cviky pro začátečníky • za týden 340x • Pilates je cvičení pro zdraví a krásné držení těla. U pilates nezáleží na vašem věku ani proporcích. Každý cvičí podle své kondice a možností. Jde o desítky let prověřené a propracované cvičení, které využívají také mnohé celeb...
  • Fyzio Movement studio a splněný sen Kateřiny AntošovéFyzio Movement studio a splněný sen Kateřiny Antošové • za týden 253x • Každý máme nějaké ty sny a vytyčené cíle. A je vždy krásné vidět, když se naplní. My jsme velice potěšeni, že se s vámi můžeme o jeden takový splněný fitness sen podělit, a že 3D FITNESS mohlo být jeho součástí. Nechte se inspirov...
  • Cvičení, která vás před svatbou dostanou do perfektní kondiceCvičení, která vás před svatbou dostanou do perfektní kondice • za týden 172x • Pokud v životě existuje jediný čas, kdy chcete vypadat skutečně skvěle, je to přirozeně svatební den. Ideální cvičení před svatbou vás dostane do kondice.