Podlahy

Sportovní povrchy

3D FITNESS – Podlahový specialista

Materiály, které používáme při našich instalacích, jsou ověřeny více než 70 letou tradicí. Vždy používáme nadnárodní výrobce, kteří svými certifikáty jakosti garantují mechanické vlastnosti materiálů, barevnou stálost a odpovídající tlumící efekt.

podlaha2

Značky jako GERFLOOR, PAVIGYM, EVERROL, GRABO a další, jsou celosvětově respektované značky garantující nejvyšší možnou jakost podlahových krytin.

Již několik dekád je výrobce podlahových krytin GERFLOOR vnímán jako lídr v oblasti sportovních a fitness povrchů.

Díky inovativním technologiím a zajímavému designu je velmi často volbou číslo jedna při řešení podlah do fitness center, sportovních klubů, wellness klubů či sportovních hal.

Podlahy do fitness centra

Každý prostor si žádá specifický povrch. Prioritou je bezpečnost, komfort a snadná údržba.

  • Šatny
  • Sály a skupinové lekce
  • Recepce
  • Fitness / Kardio
  • Funkční zóna
  • Silová zóna / Volné váhy
  • Wellness
podlahy-prehled

podlahy do fitness centra

Jedna podlahová krytina do všech prostor? Nikoliv.

Každý prostor nabízí jiné využití. Z tohoto důvodu je velmi důležité zvolit optimální povrch, který splní náročné požadavky uživatele i provozovatele.

Některé plochy vyžadují velmi dobré odpružení, snížení hlučnosti, vysokou ochranu podkladové vrstvy či eliminace dopadu těžkých předmětů jako jsou činky, kotouče či jiné nářadí.

Jiné plochy mají vyzařovat klidem nebo naopak velmi dynamickým efektem. Každá zóna si žádá své a my vám s řešením pomůžeme.

skup-lekce-podlaha

Sály a skupinové lekce

Vysoký tlumící efekt a vysoký komfort. Každý klub si přeje, aby klienti dostali co nejvíce ze své oblíbené lekce. Aerobik, step, pump či kruhový trénink, core lekce. Instruktoři a hlavně klienti musí prostor či sál pro své lekce milovat. Provozovatelé chtějí, aby se klienti vraceli a chodili stále častěji.

Nesprávně zvolený sportovní povrch může mít extrémní vliv na pocity či bolesti klientů po návštěvě vašeho zařízení. Pokud se klient po lekci necítí skvěle, tak odloží svoji další návštěvu či dokonce změní klub. Velmi často se můžeme domnívat, že na vině je špatný instruktor, špatný čas, nesprávně zvolený program. Pravdou však může být, že špatná je podlaha.

Mít lekce více plné. Mít více lekcí. Mít plný rozvrh každý den. To je parametr, který je snem každého majitele či provozovatele. Nechte si poradit našimi specialisty, kteří navrhnou nejvhodnější řešení s ohledem na podkladovou vrstvu, na formu zatížení i na specifické požadavky vašich členů

Fitness / Kardio

Kardio zóna je ve většině moderních klubů největší a nejvíce navštěvovaný prostor z celého klubu. Investice do kardio zóny jsou vždy výraznou položkou rozpočtu klubu. Velmi často se však zapomíná, že těžké stroje s enormním zatížením vyžadují extra robustní a stabilní podlahovou krytinu.

Vaše běhací pásy, eliptické trenažéry, kola a další stroje vypadají skvěle a je to bezesporu perla vašeho centra. Je tedy potřeba, aby i podlaha zářila a nebylo na ní znát sebemenší poškození či přetížení.

cardio-podlaha

podlahy-funkcni

Funkční zóna

Osobní trénink one-to-one je skvělý a je bezesporu nejlepší cestou pro dosažení výborných výsledků. Ne vždy je to však nejatraktivnější řešení pro klienta. Důvodem může být vyšší cena, izolovanost či pocit konstantní kontroly ze strany trenéra. Optimálním moderním řešením je trénink v malé tréninkové skupině. A kde jinde tuto formu cvičení se svými parťáky realizovat než ve funkční zóně.

Zlatý důl profesionálních fitness center je právě správně řešená funkční zóna. Medicinbaly, TRX, kettlebelly, lodní lana a spousta dalšího nářadí je nezbytnou výbavou každého sportoviště osobního trenéra. Vysoká pestrost tréninků a různorodost sportovního vybavení si vyžaduje to nejatraktivnější řešení podlahové krytiny.

Funkční zóna je moderním hřištěm nejen pro atlety či vrcholové sportovce, ale hlavně pro všechny klienty, kteří si ve fitness centru realizují svůj sen k optimálnímu zdraví. Dopřejme svým klientům skutečně výborné zázemí.

Silová zóna / Volné váhy

Řešíme prostor, který musí zvládnout skutečně extrémní zátěž. Navržené řešení musí být bez kompromisu velmi odolné proti nárazům těžkých činek či ostrých hran železných kotoučů. Tlumí rázy a limitují hluk v patrech pod klubem či omezují přenos hluku do konstrukce stavby. Podlaha musí vypadat velmi dobře. Vysoké množství potu a nadstandardní zatížení vyžaduje častý úklid a velmi snadnou údržbu.

Podlaha musí vytvářet efekt, že zde lze zvedat cokoliv a přitom se stále cítit bezpečně.

silova-zona

satny

Šatny

Zde každý trénink začíná a zde každý trénink končí…

Šatny a sprchy jsou velmi důležitým prostorem, a to zejména z pohledu hygieny a z hlediska protiskluzového povrchu. Není nic horšího než zranění v klubu a ještě mimo hlavní sportoviště. Z výše uvedených důvodů je velmi důležité vybrat správný povrch, který zaručí maximální komfort i bezpečnost, a to i když je zcela mokrý.

Dalším velmi důležitým parametrem při výběru vhodného povrchu do šatny je jedinečný design. Každá šatna stejně jako jiný prostor vašeho klubu musí být unikátní. Svým stylem musí říkat, jak si klienta vážíte, a že pro jeho komfort i bezpečnost děláte skutečné maximum.

Wellness / Odpočinková zóna

Tento prostor bude vždy na všech vašich propagačních materiálech. Bude vždy pod drobnohledem všech nových klientů a pod pestrým dozorem vaší konkurence. Wellness je místem maximálního odpočinku, který klient musí vnímat od první minuty. Velmi jemný, ale zcela atraktivní design všech prvků wellness musí vytvářet jedinečný harmonický celek. Klidová zóna vypovídá nejvíce o standardu celého klubu. Jedná se o prezentaci vašich emocí a vašeho vztahu k zákazníkovi.

Pokud si chcete hýčkat své klienty. Pokud chcete být atraktivní pro nové klienty. Pokud chcete, aby se klienti cítili jako v ráji a váš klub se pro ně stal druhý domovem, tak wellness je místem, kde jim můžete vše dokázat.

Podlahová krytina je dominantní kus nábytku v celém odpočinkovém wellness prostoru. Její zpracování, design a celkové začlenění do prostoru musí být dokonalé. O nejvyšším standardu bezpečnosti a komfortu zde nelze pochybovat.

Zvolte správné řešení pro podlahu do vašeho wellness a nabídněte svým klientům skutečnou péči, kterou si zaslouží.

welness-zona

Potřebujete poradit s výběrem správné podlahy?