Hotelové fitness

Dokonalá harmonie prostoru

Milujeme cestování. Mnoho dní v roce trávíme na služebních cestách či dovolených. Víme, co hosté od fitness v hotelu očekávají. Chtějí vstoupit a rázem se cítit jako doma. Uvítají příjemnou atmosféru, možnost trénovat tak, jak jsou zvyklí, ale zároveň je zajímají novinky, které od svého hotelu očekávají.

Hotelový host ocení, když ve vašem hotelu najde stejné možnosti tréninku jako kdekoliv ve světě – v Paříži, Londýně, New Yorku.

Právě špičkové hotelové fitness, útulné interiérem a vybavené nejmodernějšími stroji, může být rozhodujícím faktorem pro rozhodování hosta při výběru hotelu.

Správně navržené a zrealizované hotelové fitness přivede nejen nové hotelové hosty, ale také klientelu z nejbližšího okolí.

vybavení hotelového fitness

Nabídněme klientům otevřený prostor, který předčí jejich očekávání

Hotelové fitness je mnohem více než multifunkční věž, míč a podložka na protažení. Optimální skladba kardio strojů jako jsou běhací pásy, eliptické trenažéry či stacionární kola, jsou absolutním základem každého moderního hotelu.

Klient mnohdy strávil mnoho hodin v letadle, než mohl vstoupit do vysněného hotelu. Nyní se chce proběhnout, protáhnout a rozhýbat celé tělo. Dopřejme mu to.

Jak probíhá spolupráce?

Na začátku každého projektu se velmi detailně seznámíme s kulturou vašeho hotelu. Nadechneme se energie, která proudí všemi prostory. Pochopíme vaše hosty a projekt budeme od začátku připravovat v souladu s vašimi cíli.

Prostor si zaměříme a vytvoříme grafickou vizualizaci, se kterou vás během 48 hodin seznámíme. Představíme vám i vašemu týmu celý projekt včetně prostorového řešení, rozpočtu, marketingu a školení personálu.

fitness vizualizace

Nadčasové a spolehlivé vybavení

Stroje značky MATRIX jsou pro hotelová fitness jako stvořené a tvoří srdce fitness v nejprestižnějších hotelech na světě. Kromě skvělých možností tréninku nabízejí nadhodnotu v podobě smart technologií, které vaše hosty mohou propojit s celým okolním světem.

V reálném čase mohou konzultovat trénink s osobním trenérem v mateřském fitness klubu na druhé půlce planety. Klienti chtějí poznávat nová místa a přitom být v kontaktu se svými nejbližšími. Dejme jim možnost komunikovat i během tréninku v hotelovém fitness.

Kardio stroje
Matrix cardio
Čas, který klient prožije ve fitness mu dodá síly pro potřebná jednání či obchodní schůzky ve vaší destinaci. Rovněž ranní trénink během dovolené odstartuje nový den tak jako nic jiného.

Dokonalá harmonie prostoru, optimální skladba vybavení a komplexní řešení realizací 3D FITNESS hovoří mezinárodní řečí.

3D FITNESS úspěšně realizovalo celou řadu hotelových fitness v ČR i v zahraničí.

Rozhodujete se o realizaci nového hotelového fitness nebo jeho revitalizaci?

odeslat poptávku
Nabízíme pár inspirací:

  • Intercontinental Brno
  • Aparthotel Říčky
  • Penta Praha
  • Hilton Praha