Firemní fitness

Firmy a společnosti chtějí vytvořit optimální rovnováhu mezi pracovní a mimopracovní náplní svých zaměstnanců. Fitness a pohyb je všeobecně velmi silným faktorem pro vytvoření zdravé rovnováhy každodenních aktivit zaměstnanců na všech úrovních firemní struktury.

Zaměstnanci jsou jednou z největších hodnot každé zdravé firmy. Jejich zdraví a produktivita je bezesporu klíčem k úspěchu firmy, její konkurenceschopnosti a dlouhodobé stability. Pokud se společnost dobře stará o své zaměstnance, tak jí to zaměstnanci svým přístupem mnohonásobně vrátí.

Udělejte ze zdravého životního stylu součást vaší firemní kultury

V době, kdy je na pracovním trhu trvalý nedostatek kvalifikovaných pracovníků, může být právě možnost pracovat na svém zdraví a kondici rozhodujícím faktorem, který k vám přivede ty nejlepší kolegy a udrží nejlepší spolupracovníky.

Cardio stroje do firem
Z průzkumu společnosti Benefity nedávno vyplynulo, že nejvyužívanější kategorií zaměstnaneckých výhod z pohledu zaměstnanců je zdraví (60 %), následuje rekreace s 19 % a sport, který vyhledává 10 % zaměstnanců.

Studie navíc prokázaly, že pohyb vede ke zlepšení výkonu, nižším nákladům v souvislosti s nemocností zaměstnanců i pevnějším vazbám v kolektivu.

Fitness stroje do firmy
Pravidelný sport je pro mozek dokonalá vzpruha kvůli lepšímu prokysličení mozku. Vyplavují se během něj látky, díky kterým odpočívá levá hemisféra, zodpovídající za logické a rozumové úkoly.

Zároveň se nastartuje pravá hemisféra, která má na starosti kreativní a abstraktní činnosti.

Sečteno a podtrženo – již 20 minut ve firemním fitness stačí, aby zaměstnanci odváděli mnohem lepší výkon.

Zajímavý zaměstnanecký benefit, příležitost snížit nemocnost svých zaměstnanců a zlepšení jejich pracovního výkonu.

To vše a ještě mnohem víc může přinést vybudování firemního fitness.

Nemusíte již pouze z povzdálí sledovat společnosti jako je Google, Bosch, Apple a další, pro které jsou vlastní fitness studia samozřejmostí.

fitness2
fitness pro zaměstnance
3D FITNESS připraví firemní fitness přímo podle potřeb vaší společnosti.

Vaše prostory si zaměříme a navrhneme optimální řešení dle Vašich požadavků a možností.

Žádný projekt není malý. Rozsah spolupráce i kompletní realizaci budeme s Vámi pečlivě diskutovat a vytvářet plně s vaší firemní kulturou.

Těšíme se na realizaci firemního fitness
pro vás a vaše zaměstnance