• Splníme vám sen
  o vlastním fitness

  Svěřte nám svůj sen a my ho proměníme v realitu.
  Co si lze představit, lze zrealizovat.
 • MATRIX - jiná fitness realita

  MATRIX je považován za nejrychleji rostoucí světovou fitness značku. Konzervativci na něj hledí s překvapeným úžasem. Kdo se dřív přestane divit a vsadí na něj, ten získá náskok!
 • TOTAL GYM - Komplexní funkční
  trénink a mnohem více

  Přední fyzioterapeuti doporučují multifunkční posilovací systém GRAVITY® Training System. Při trénování na Total Gym aktivujete i hluboké svalstvo, které se jindy do provozu nedostane. To prakticky žádný jiný stroj nedokáže.

Fitness vybavení

Profesionální řešení pro vaše fitness centrum, posilovnu nebo osobního trenéra.

nejnovější články

co se právě dějě ve světě fitness. Novinky. Trendy. Návody a světové know-how

dscn2814
18.1.2017 2017

Boutikové fitness – Protože být originální se vždy vyplatí. A to nejen ve fitness …

10 věcí, které nesmí chybět vašemu fitku, pokud chcete klientům zařídit “butik” zkušenost Boutique fitness představuje jednu z nejvíce vzrušujících a ziskových záležitostí, které za několik posledních desetiletí…

Totla Gym cviky
16.1.2017 2017

Jak komplexně posílit svalstvo na nohou, i když máte bolavá záda?

Máme pro vás odpověď: Total Gym a 5 cest k funkčním nohám a zdravějším zádům V moderních technologiích tkví paradox dnešní doby. Na jedné straně nám život usnadňují, na…

ibiza5
09.1.2017 2017

Nejatraktivnější funkční zóna na světě

Wellness pobyty se v posledních letech těší obrovské popularitě, proto je lze bezesporu považovat za nejrychleji rostoucí trend v cestovním ruchu. Ostrov Ibiza není jen místem vyhlášeným pro…

 • MATRIX Club Jihlava

  “Volali jsme i konkurenci. Ta nás ale po telefonu skoro uspala! Kdežto aktivní přístup pana Jirčíka, snaha se hned sejít a co nejdřív se pustit do práce, na samotném začátku nejspíš rozhodla. Výsledkem jsme nadšeni a ve spolupráci dál intenzivně pokračujeme.”

  detail realizace všechny realizace
 • Fitness URAL Sokolov

  “Jsme velmi rádi, že jsme z firem, které na našem trhu působí, vybrali právě 3D FITNESS. S panem Jirčíkem byla od začátku vynikající spolupráce. Všechno, na čem jsme se domluvili, splnil s nadšením a ochotou..”

  detail realizace všechny realizace
 • Báječné rodinné studio FITNESS FOR JOY v Praze

  “Realizace s 3DFITNES pro nás byla jasná volba. Líbí se nám jejich přístup ke všemu, co s oborem souvisí. Od vzdělávání až po absolutní profesionalitu při realizaci.”

  detail realizace všechny realizace

Proč do toho jít s námi?

Realizujeme úspěšná fitness centra. Při naší práci vytváříme příjemnou atmosféru s klienty u malých i velkých projektů.

15 let ve světě fitness

Nikdy jsme nezpomalili a nechceme polevovat

Už jsme to dokázali mnohokrát. Změnili jsme staré nákupní centrum na fitness nabité energií, postavili fitness pro zamilovanou dvojici trenérů, vtěsnali studio do prostor, kam se zdánlivě nemohlo vejít. Kdekoliv budete chtít, tam fitness společně postavíme.

3D FITNESS

zastupujeme fitness značky

Jsme oficiální distributoři špičkových značek a sortiment dále rozšiřujeme.

Matrix Fitness
Escape Fitness
Tomahawk
Totalgym
Gravity
TRX
FTS
VipR
Poptavka realizace fitness centra od 3D FITNESS: 7 kroků, jak vám pomůžeme při realizaci posilovny se světovým fitness vybavením a know-how