3D FITNESS Kongres Pohyb a zdraví 2018 rozhýbal Olomouc

3D FITNESS Kongres Pohyb a zdraví se letos konal poprvé na Moravě, v malebně krásné Olomouci, kde profesionálové i milovníci pohybu rozhýbali Aplikační centrum BALUO. Účastníci přijeli z různých koutů České republiky i ze zahraničí, aby si společně užili největší fitness akci roku. Právě pro ně si to nejlepší ze svého umění a vědomostí připravili špičkoví master trenéři z celé Evropy. Program probíhal v sedmi sálech a lekcí bylo tolik, že si mnozí nevěděli rady, kterou z nich si vybrat.

kongres
3D FITNESS Kongres Pohyb a zdraví 2018 rozhýbal Olomouc.

Kongres probíhal v sobotu 2. června 2018, a kromě osmdesáti lekcí v sedmi různých sálech bylo součástí také Manažerské fórum a VIP párty. Své know-how zde předávali různí zajímaví hosté jako Milan Pokorný z USSPA, s.r.o., Jiří Kastner z KASTY s.r.o., Daniel Musil z AITOM Digital s.r.o. či Pavel Januš z INSPIRE CZ s.r.o.. Nechyběla ani prezidentka České komory fitness Jana Havrdová a Miroslav Jirčík, jednatel 3D FITNESS s.r.o. a pořadatel celé akce.

kongres
Zahájení kongresu Miroslavem Jirčíkem – pořadatelem akce a jednatelem 3D FITNESS s.r.o.
kongres
Už od začátku panovala na kongresu skvělá atmosféra.

Největší aréna funkčního tréninku s rozlohou celých 1200 m2 byla vybavená špičkovým nářadím ESCAPE, TOTAL GYM, TRX®, GUN-eX®, FTS konstrukcemi. Návštěvníci si tak zacvičili například s TRX® Duo či TRX® Rip Trainer, vyzkoušeli si trénink s ViPR nebo se chopili GUN-eX® lan. Nechybělo ani fitness nářadí jako TRX® Medicinbál a Slamball, Kettlebelly různých hmotností i podložky Escape a spousty dalšího vybavení nejen pro funkční trénink.

kongres
Trénink s GUN-eX® lany si mnozí oblíbili.
kongres
Lekce GUN-eX® měli pod svou taktovkou Jan Marvan a Ondřej Kredba.

Kdo jste se letošního ročníku účastnili, tak asi víte, že ta atmosféra, skvělý kolektiv a hromada pozitivní energie, jež nás všechny nabila na dlouhou dobu dopředu, prostě nelze slovy jen tak popsat. Ale přes to, se o to pokusíme prostřednictvím trenérů a instruktorů, kteří pro vás zpětně celou akci zhodnotili. Příjemně se usaďte a vydejte se s námi o pár dní zpět, do víru pohybu a kongresového fitness.

kongres
Při lekcích TRX® účastníci posilovali s vahou vlastního těla.

Kateřina Antošová

Kongres byl unikátní především svou odborností a energickou atmosférou. Myslím si, že návštěvníci mohli zejména ocenit pestrost jak přednášek, tak i jednotlivých pohybových lekcí. Všude vládla pohodová atmosféra s přátelským nádechem, všichni byli veselí a pozitivně naladění a doufám, že jsme za 3DFA podali plno inspirace. Velice jsem si mimo funkční arénu užila lekci 3D PUMP, kde jsme jeli na skvělou hudbu od 3D Fitness a byla zde perfektní “nadupaná” atmosféra.

kongres
Nechyběl ani stánek 3D FITNESS, kde si mohli návštěvníci zakoupit pomůcky za zvýhodněné ceny.

Filip Staněk

Celý kongres byla skvělá a dobře zorganizovaná akce, odkud si snad každý odnesl zážitek. Centrum BALUO nám poskytlo krásné zázemí, ve kterém jsem se cítil moc dobře. Osobně jsem si nejvíc užil komorní workshopy SMART BODY, kde jsem mohl lidem nabídnout náhled do své pohybové filozofie. Ohromnou energií mě pak nabily velké lekce, obzvlášť potom HIIT lekce, kterou jsem vedl s kolegou Filipem Raptopulosem. Velký obdiv patří účastníkům, kteří na této lekci málem nechali duši :). Jsem rád, že jsem poznal nové kolegy a cením si toho, že můžu být součástí tak skvělého a profesionálního týmu.

kongres
Na 3D FITNESS Kongresu se sešlo bezmála 400 fitness nadšenců.
kongres
Skupinové lekce si všichni naplno užívali.

Martin Strážnický

Pro mě byl kongres taková třešnička na dortu. Když se potká tým 3DFA, je to záruka, že to bude lepší než „ale jó, jako dobrý“. Všem účastníkům jsme předali to nejlepší, co v nás je. Věřím, že každý, kdo přišel s otevřenou hlavou, odcházel a měl ji plnou nových informací, nápadů a inspirace. A o tom to přesně je. Chtěl bych vysmeknout poklonu všem, kteří do toho šli s námi naplno, nebáli se vystoupit z komfortní zóny a zkusili si něco nového – DÍKY!

kongres
Trénoval se balanc a správné držení těla.

Michaela Raptopulu

V mých očích krásná akce, kde se našli výborní parťáci a fajn lidé. Smekám před všema, jak to zvládli a nemyslím jen lektory a účastníky akce, ale i celkovou organizaci. Jinak prostředí bylo úžasné a celkovému dojmu to přidalo zase o trochu víc. No prostě to byl super den a už se těším na další rok.

kongres
Trenér Filip Raptopulos z 3D FITNESS Academy vysvětluje správnou techniku.
kongres
Filip Raptopulos a společné selfie.

Jan Novosad

Cítil jsem během dne jasnější energii záměru lidí. Mám ze svého úhlu pohledu pocit, že kongres opravdu nabízel příjemný koktejl možností ke sdílení a získávaní zkušeností a informací. Prakticky, teoreticky i v harmonické kombinaci. Pro mě bylo příjemné pozorovat zájem o workshopy s tematickými okruhy a záměry – TRX® klinika, Příprava dětí a Vývojová kineziologie. Minimálně si to přeji, ale můj pocit je, že přítomné oslovovalo již hlubší poznávání pohybu a vnímání těla. Ne jen se „oddělat“ na lekcích, ale něco si prožít. Můj prožitek ze dne v Centru BALUO mi ukázal, že slogan „Pohyb má vývoj“, nejsou jen prázdná slova. Děkuji za příležitost a možnost být účasten.

kongres
Cvičení s deskou Flowin nebylo nic lehkého.

Vašek Rázl

Nedokážu si představit, že by jiná společnost u nás byla schopná zorganizovat takovou to akci! Počet účastníků se nepočítá na desítky, ale na stovky, spousta cvičebních lekcí a odborných přednášek v jeden čas, non stop celý den. Velký počet trenérů, kdy všichni jdou stejným směrem k jednomu cíli, a tím je: VELKÉ DAVY SPOKOJENÝCH A NAMOTIVOVANÝCH LIDÍ. Když jsem byl kdysi na této akci, ještě ne jako trenér na place, ale jako zástupce velké fitness společnosti, tak jsem v úvodu dokořán otevřel pusu a zavřel jsem jí až za tři dny! Klobouk dolů.

kongres
Na kongresu to doslova žilo na každém stanovišti.
kongres
Tým 3D FITNESS s trenéry, instruktory, sponzory a dalšími lidmi bez nichž by tato akce nevznikla.

Miroslav Jirčík

Letošní kongres byl nabitý úžasnou energií. Tato energie pocházela od všech účastníků i prezentérů. Vrcholem kongresu bylo bezesporu „Manažerské fórum“, které díky skvělým přednášejícím rozšířilo obzory všem přítomným majitelům a provozovatelům fitness center. Jsem přesvědčený, že celý náš tým odvedl skvělou práci a dokázal, že partnerství s 3D FITNESS znamená mnohem více než jen realizace fitness center na klíč nebo špičkové školení.

kongres
V Olomouci se na kongresu sešla opravdu SKVĚLÁ parta.

Líbil se vám Kongres pohyb a zdraví stejně jako nám? Chcete se s námi opět potkat? Neusínáme na vavřínech a jedeme dál skvělým fitness tempem :). Tak se zaregistrujte na další námi pořádanou akci TRX® BOOT CAMP 2018: http://www.3dfa.cz/akademie/fitness-skoleni/trx-boot-camp-2018/

35053836_2110693025839809_8212059422222974976_o

——————————————————

FOTOGALERIE

DSC_3164

DSC_3192

DSC_3230

DSC_3237

DSC_3507

DSC_3305

DSC_3326

DSC_3406

DSC_3475

DSC_3584

DSC_3328

DSC_3677

DSC_3696

34457608_1943460545685089_2373139563284529152_o

DSC_3740

DSC_3780

34483192_1943460235685120_5413696132171694080_o

DSC_3786

DSC_3810

DSC_3843

DSC_4114

34343702_1943460702351740_7821333787605729280_o

DSC_4131

(Navštívili jste 433 x // dnes jen 1 x)

Staňte se našimi skalními fanoušky a pošlete článek dál. Uděláme 10 burpees navíc.

Publikováno: 13.6.2018

Tohle už jste četli?

  • 9 rad, jak začít pravidelně cvičit a dosáhnout tak dokonalé postavy9 rad, jak začít pravidelně cvičit a dosáhnout tak dokonalé postavy • za týden 78x • Moderní doba udává směr a zdravý životní styl je dnes na vrcholu. Kdo jde s dobou, snaží se zdravě jíst a pravidelně cvičit. Odměnou pak je hezké tělo, zdravá mysl a pozitivní přístup k životu. My se dnes zaměříme na pohyb...
  • Švihadlo - 55 způsobů jak skákat a zhubnoutŠvihadlo – 55 způsobů jak skákat a zhubnout • za týden 74x • Patří švihadlo mezi retro pomůcky, dávno převálcované novinkami? Nebo má ve světě fitness stále co "říct"? Druhá možnost je správně. Švihadla mají mnoho pozitivních účinků a kromě zlepšení koordinace, rychlosti a výbušnosti pomoho...
  • Cviky na Total Gym - komplexní funkční trénink celého tělaCviky na Total Gym – komplexní funkční trénink celého těla • za týden 37x • Total Gym je tréninkové, které využívá vlastnosti volné kladky a nakloněné roviny pro cvičení s vlastní vahou těla jednotlivce.  Total Gym vám svými cvičebními možnostmi nahradí celou posilovnu. Jak funguje Total Gym? To...